Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7 kérdésekre válaszolna...

Finalman kérdése:

Windows7 kérdésekre válaszolna vki?

Figyelt kérdés

-Milyen win7-ek vannak, mivel több fajtát is olvastam?

-Mi a külömbség a 32 ill. 64 bites között?

-Honnan tölthető le, ameik tesztelve van, vagyis 100% nem virusos!

-Mit illik azért tudni a win7 ről mielőtt telepítem!

Érdekelne a win7 mert új gépre azt szeretném telepíteni, és megvenni meg nem éri meg szerintem :S

Előre is köcce mindenkitől!


2011. szept. 15. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Itt vannak a verziók összehasonlításai:

[link]


2. A 32bites csak 4GB RAM-ot tud kezelni max, a 64 bites többet. 64 bitesre kevesebb program készül


3. A tuti biztos az ha megveszed, akkor ott lesz a teljes támogatás, frissítések stb... De ha ennyit nem áldozol a géped biztonságára akkor valami jobb nevű zárt torrentoldalról lehúzhatod.


4. Most így semmi konkrét nem jut az eszembe. Hamis példányt soha ne frissíts mert lebukik az eredetiség ellenőrzőn. (még akkor is ha feltört és neked azt írja hogy eredeti)


Ha van még kérdés hallgatom.

2011. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen Windows 7 variánsok vannak :

[link]


A 64bites 64 bit hosszú memóriacímzésre képes amíg a 32bites csak 32bitre ( 32bitnél 4GB a maximum címezhető összes memória mérete, 64 bitnél ez 32^2bit) - kb ez a leglényegesebb. >> több memóriát pakolhatsz a gépbe >> a programok amik ki tudják használni , azok meg örülnek


Telepítés előtt azt illik tudni, illik megvenni ha használni akarod. Ha nem éri meg neked, akkor ne használd. Ha meg lehúzod a netről és besz0ptad,mert vírusos, akkor ÍJ :)

2011. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg ha kell, ez így működik. Mindenki warezolásban vár itt segítséget... :S


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Amit boltban megvehetsz, az a Home Premium, Professional, Ultimate. Ezekből van 32 és 64 bites változat.

Otthoni gépre, amin játszol, netezel, filmet nézel stb bően elég a Home Premium, ez a legolcsóbb is.


A 32 és 64 bites között a fő különbség, hogy minden 32 bites maximum 4GB memóriát tud kezelni (a videókártyáéval együtt).

A 64 bites Home Premium max 16GB, a Professional és Ultimate max 192Gb memóriát kezel.

Ezen kívül a 64 bites Windowsra 64 bites driver-ek kellenek. (persze más programokból is érdemes a 64 biteset feltenni, ha van belőle)


Még annyi hogy a HDD-n legalább 20GB szabad hely kell neki, de inkább több legyen.

2011. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:

Most így semmi konkrét nem jut az eszembe. Hamis példányt soha ne frissíts mert lebukik az eredetiség ellenőrzőn


Akkor az enyém miért nem bukott le? Minden frissítés lent van. Pedig nem eredeti...

2011. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert noob vagy.
2011. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azé noob mert kifogástalan a crack? XD


amugy gamer gépekre általában az ultimate-t ajánlják...a 64 biteset..

miért az ultimatet?

2011. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ki ajánlja az Ultimate-et? Szomszéd Pistike akinek tört Ultimate van fent, de azt sem tudja mi a különbség az Ultimate meg a többi között?

Ez egy nagy baromság, pontosan ugyanúgy megy akármelyik játék a Home Premiumon is, mint az Ultimate-en...

Home Premium fölöttit csak akkor érdemes otthonra venni, ha 16GB-nál több RAM-od van, meg sok felesleges pénzed.

A tört témát meg részemről lezártam.

2011. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem a szoszéd pistike ajánlotta....hanem ezen az oldalon a hardver témában válaszolók nagy többsége...

nem biztos hogy csak gamer gépekre ajánlják, de én csak azokat a kérdéseket nézem...


és ne kötekedj, mert nem légből kapott hülyeségek miatt írtam, hanem erről az oldalról való tapasztalataim alapján...

2011. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés képpen írtam, de az Ultimate csak olyan plusz funkciókat tartalmaz, aminek a játékokhoz semmi köze. Szóval nem tudom ki mondta hogy jobb lesz gamer gépre az Ultimate, de nagy hülyeséget mondott. Ráadásul jóval drágább is mint a Home Premium.
2011. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!