Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Válaszolna valaki ezekre a...

Válaszolna valaki ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Ha a makkról lehúztam a fitymát, és már teljesen lehúztam,akkor a ahonnan leúztam a fitymát (nem a makkról, hanem a makk alól), ott bőr van, vagy nem tudom hogy ezt hogy nevezik, lehet hogy mindenkinek így van. Nem tudom hogy ez mi egyáltalán, nem vagyok jártas ebben a dologban, mert még csak 13 vagyok, de ez lenne az amikor, a fityma visszahajlik. Ez természetes, vagy ez betegség? Egy választ kérek.
2010. aug. 9. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2010. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Felvetésed megtisztelő,de nem élhetek vele.Merthogy kismagyarország is elég nagy,pláne ha benne sem vagyok :)

Persze,ha virtuálisan gondoltad,abban benne lehetek olyan szinten,hogy emailben értekezhetünk.De már msn-t sem vállalhatok be. Xman

2010. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Virtuálisan gondoltam és MSN-en vagy SkyPE-on, méghozzá azért, mert e-mailben nem tartom hatékonynak manapság az ötletelést, és az interaktív kommunikáció hiánya minden esetben széthúzást eredményezhet. (Lásd... te ekkor kapod meg, ő ekkor kapja meg... stb.)

_ Interaktív eszmecserét inkább MSN-en folytatok, amikoris mindenki látja a többi válaszát, ez SkyPE-on kissé körülményesebb.

_ Interaktív KONFERENCIABESZÉLGETÉS azonban CSAK a SkyPE-on valósítható meg, erre a Messenger képtelen.


Ja igen... és tökmindegy, hogy most Magyarországról/Erdélyből/Amerikából vagy pl. Dél-Afrikából írsz... megfelelő internetkapcsolat ill. akarat és hozzáállás segítségével a Föld minden országából is ír6sz, mindenki EGYSZERRE kapja meg, és te is egyszerre látod. Az időzónák okozta probléma, pedig kis odafigyeléssel ill. megfelelő szervezéssel kiküszöböl7ő, ill. megold6ó. És én úgy glom, hogy ti 3man értelmes emberek vagytok kreatív, egyéni ötletekkel, elképzelésekkel, titeket is hasonlóképpen érdekelnek az itt előforduló témák és 3mótokkal le7ne érdemi beszélgetést végrehajtani mindenféle elfogultság, ill. negatív hátsó szándék nélkül.


Mindössze erre gondoltam.

Szerintem volna mit tanulnunk egymástól.


Nem kell azonnal válaszolni, az sosem jó, ha vki meggondolatlan. Ülepedjen le a dolog rendesen.

Azonban azon a véleményen vagyok, hogy veletek Xman, Ansmann és Tomimix11 jól és hasznosan össze le7ne dolgozni a hozzászólók bizalma és megsegítése, a közös cél érdekében, mert rendszeresen jó, és hasznos válaszokat, hozzászólásokat, tippeket és tanácsokat adtok, ezen felül nyitottaknak látszotok és VÁLLALJÁTOK IS önmagatokat. (Ezek az elvek nálam is fontosak.)



Próbálok nyitott szemmel járni. Remélem ezzel ti is így vagytok...


Ha döntöttetek mindannyian, írjatok >>privit és összeszervezzük a mEEtinget...! :-)


Üdv: EE

2010. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mesengerrel is lehet konferenciabeszélgetést csinálni :) (mármint írásban)
2010. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A konferenciaBESZÉLGETÉS =/= konferenciacsevgéssel, ahogyan a szezon sem = a fazonnal.
2010. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!