Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ágyèk fájdalom mitől lehet?

Balazska10 kérdése:

Ágyèk fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete tart szerintem közrejátszott benne hogy itthon edzettem ès elkezdtem felhúzást csinálni vagy foci kozben húzódott meg vagy esetleg felfáztam. De azota nem akar nagyon elmulni(edzèseket abbahagytam). Valaki valamilyen tipp? Ha nem mulik jövőhéten mar orvossal beszelek aztan ha lehet menni hozza be megyek.

2020. nov. 14. 08:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 16 éves vagyok illetve hogy csak a bal oldali es kicsit a kozep tájt faj és kemènykès szokott lenni
2020. nov. 14. 08:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kezdődő sérved lett az erőlködéstől.
2020. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehet húzodàs az edzés miatt, vagy túl emelted magadat ès sèrved lett. Ha a 4.napja se múlik am fájdalom akkor Orvoshoz kell fordulnod, addig is Probálj pihenni. Mielôbbi Jóbbúlást! Ûdv!
2020. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!