Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elélvezéskor nyillaló fájdalom...

Elélvezéskor nyillaló fájdalom alhasban, herében. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Előfordulhat,hisz ekkor zajlik a prosztata,és herék üritési folyamata .Ez nagy izom munkával zajlik bennük .
2016. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem, ez semmiképp sem normális dolog, olyan mértékű a fájdalom.

Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek ilyen, és kiderült-e mi az oka.

Orvosnál voltam, eddig nem találják az okát.

2016. aug. 28. 15:30
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem fordulhat elő egyes. Vagyis előfordulhat igen, de akkor aggodalomra ad okot, mert nem normális dolog. Valószínűleg valamilyen gyulladás lehet nálad. Urológushoz menj el.
2016. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Urológusnál voltam, prosztatám rendben van, baktérium tenyésztés negatív, nemi betegségem nincs...
2016. aug. 28. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez egyszeri eset volt?
2016. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Má bocs 3 as,de ha a doki mindent rendben talált,akkor mégis mitől ? El kell olvasni a magömlés mechanizmusát,máris lehet rá gyanakodni.

Ami előfordulhat az elő is fordul,és nem vonatkozik mindenkire .Ha nálad ilyen nem volt,attól másnál még nagyon is lehetséges .Nem is gyakori az ilyen,de van .

2016. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem. Utóbbi két és fél hétben több alkalommal. Volt amikor nem jelentkezett, volt amikor enyhébben, de a legutolsó két próbálkozás már mondhatni elviselhetetlen volt. Szóval egyre rosszabb.
2016. aug. 28. 15:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezelőtt soha, semmi ilyen problémám nem volt, ugyhogy ez semmiképp sem normális! Kb olyan fájdalom volt legutóbb, hogy levegőt is alig kaptam.
2016. aug. 28. 15:53
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem egy dokinál - jó dokiknál voltam - semmit nem találtak. Here ultrahangja, hasi UH is volt.
2016. aug. 28. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
47%. Szerinted normális a fájdalom? Olvasgasd te. Szerinted, ha a magömlés és a szexuális tevékenység erőteljes fájdalommal járna akkor szexelnének a férfiak? Akarnák? Maximum nemzés esetén. De mivel pont, hogy jó érzésnek kell lennie ezért csinálják. Ha úszol akkor sem fáj, pedig több izom mozog, mint a herékben. Bár nem olyan jó példa de mégis. A fájdalom okát meg kell keresni. Az sem biztos, hogy a herék körül van. A szervezet összefügg. Fogászatra is menj el.
2016. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!