Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy a tesztosztero...

Lehetséges hogy a tesztoszteron szintemmel baj van?

Figyelt kérdés

32 éves ffi vagyok aki falta az életet de nagyon ( soha nem volt bajom ezzel a resszel)


Apa lettem és a baratnőm azóta mindenhogy ahogy csak tudja sajnos "tönkretett" 3 éve nem feküdtünk le, nem volt köztünk semmi szó szerint, lelkileg nagyon tönkrementem a gyerekem miatti szeretetből vele voltam bármit is csinált bárhogy is beszélt velem és viselkedet az idő során ( 3 év) teljesen kifordultam önmagamból semmi sem érdekel már.


"Magamhoz nem nyultam már" nem hogy máshoz , semmilyen vágyam nincs, teljesen 0 szintre mentem ezen a téren, nyilván az önbizalmam is nagyob a oadlóra került de az csak egy oldal.


Jelenleg már ott tartok hogy sajnos ezt a "kapcsolatot" nem birom már , lelkileg túl leptem már de fizikálisan nagyon megrémíszt hogy semmilyen vágyam nincs csak egy példa ennyi idő után:


Megisnerkedni ninca kedvem mert inkább otthon alszok vagy filmezek ha a 2 közül választani kell hogy találkozzak e valakivel vagy inkább otthon.


Nem csak az önbizalom miatt hanem mert nincs semmi libidóm semmilyen vágyam...


És ez a 3 év alatt ment szépen tönkre ameddig én nagyon akartam és kivantam is és erre az ellentétét kaptam vissza kb mint ha ott sem lettem volna ( csőlátásba csak a gyerek) aludjunk külön stb stb magyarul szépen kezdtem leépülni de ez amiben most vagyok ez már eszméletlenül megrémít.



2020. nov. 22. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem depressziós vagy.
2020. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon sem lepodnek meg...
2020. nov. 22. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem beszéltetek erről?
2020. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak én beszeltem de eszre sem vette. Teljesen nyilt titok volt hogy csak a gyerekért kellettem utána minden erejével azon volt hogy megszabaduljon tőllem. Csak én a másik oldal voltam foggal körömmel ragaszkodtam. És szépen lassan abba az allapotba kerültem hogy senki és semmi nem érdekel már csak a fiam. De rajta kivül és ez a rémísztő nem csak azt érte el hogy a a barátőmet aki kb már az exem nem érdekel hanem szó szerint senki és semmi. És ahogy irtam is nincs rá igényem és ez jobb nem lesz mert sok idő eltelt, hanem csak mégjobban semmi nem érdekel....


A mostani énem teljes ellentéte voltam életvidám tervező és magamra sem ismerek, 1 éve kb még küzdöttem ezellen hogy ilyenné váljak de most már nem tudok és nincs is motivációm csak annyi hogy ettől az embertől teljesen megszabaduljak.

2020. nov. 23. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szabadulj meg tőle. Kezdj új életet. Idővel a lelked is meg fog gyógyulni.
2020. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Késő bánat, de azért nem ebgondolat. Nem voltál kellően figyelmes és a szexualitást rendkívül befolyásolja az érzelmi állapot. A dolgot mindenképpen neked magadnak kell feldolgoznod, remélhetőleg ki tudsz jönni a hullámvölgyből.
2020. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!