Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vazektómia műtétet hol végezne...

Vazektómia műtétet hol végeznek? Lehet sztk alapon?

Figyelt kérdés
A férjem nem szeretne több gyereket. Elmúlt 40 éves, de csak két gyerekünk van. A családjában nagyon rossz gének vannak . Nekem most spirálom van, nem miattam szeretné. Maga miatt. Idézem: “ Levágom a tököm, ha még egy gyerekem lesz”

2020. dec. 1. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Mielőtt levágná, inkább védekezzetek más módon.

De nem TB támogatott.

2020. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam , spirálom van, de mivel nem akarunk több gyereket, erre gondolt/unk. Kb 3 év múlva kell levenni és akkor lenne aktuális.

Találtam egy magán kórházat, ahol tb támogatottan 140-150.000ft. Akkor ez lehet a legolcsóbb 🤔.

2020. dec. 1. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Mint írtam, védekezzetek más módon.

Ez megtehetitek, még a spirál fentléte alatt is.

2020. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Megcsináltathatja, hiszen elmúlt 41. Viszont családtervezési célból

nem állja a TB. A női művi meddővé tétel 70 ezer forint környékén van, szerintem max. ehhez hasonló ára lehet annak is (bár egyszerűbb műtét, mint a női, lehet emiatt olcsóbb is). Az adott intézményben kell megérdeklődni, hogy mennyi az annyi.

2020. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elmúlt 40*
2020. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itt pl. 40 ezer forint, bár 2017-es a lista, lehet drágult azóta.

2020. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3” Nem vagyunk fiatalok. Tudjuk mit akarunk. A legbiztonságosabb hogy ne legyen több gyerek, a spirál, ami növeli a kis medence gyulladás lehetőségét. Családomban sok a rákos, ha lehet nem szeretném a végtelenségig.

A gumi vicc. A gyógyszer kétséges, ha beteg lesz az ember , vagy elfelejtek bevenni egyet.

6” nagyon köszi! Pont a János kórházhoz tartozunk.

Megvárjuk, míg lecseng kicsit a vírus és elkezdjük. Úgyis az első konzultáció és a műtét között kell egy év, hátha meggondolta magát.

Nem akarunk több gyereket!!!

2020. dec. 1. 20:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jo, hogy ilyen párod van. Az enyem hallani se akar rola, de en nyugodt szívvel vállaljak be egy hasi műtétet, vagy rakassak be spirált. Gyogyszert nem szedhetek...

A Férfi fogamzasgatlot kene mar feltalálni vegre.

2020. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7/8: Bele kell vágni. Gumizzanak a tinik:)

A férjed meg ne majrézzon, vagy kilenc éve túl vagyok rajta. Mondd meg neki, nem lesz semmilyen mellékhatás, az ejakulátum 90%-a ugyanúgy rendelkezésre áll, csak nem lesz benne hímivarsejt. Nyomhatja, ahogy a csövön kifér, következmények nélkül lehet hemperegni, leszámítva az ágynemű cseréjét:)


8/8: "A Férfi fogamzasgatlót kéne mar feltalálni végre"


A normális férfit kéne már végre feltalálni. Nem kellenek a hülye kifogások, a férfi művi meddővé tétel sokkal kisebb kockázattal jár.


46F

2020. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt írják engedélyt kell kérni erre a férfiaknak. Tudja valaki, hogy kitől? Háziorvos, maga a műtétet végző hely?
2021. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!