Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vazektómia műtétet hol végezne...

Vazektómia műtétet hol végeznek? Lehet sztk alapon?

Figyelt kérdés
A férjem nem szeretne több gyereket. Elmúlt 40 éves, de csak két gyerekünk van. A családjában nagyon rossz gének vannak . Nekem most spirálom van, nem miattam szeretné. Maga miatt. Idézem: “ Levágom a tököm, ha még egy gyerekem lesz”

2020. dec. 1. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A mutetet vegzo helyen kell beadni a kerelmet.
2021. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
köszi
2021. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is Vasectomiával szemezek. (Idén leszünk 40) Miért ne tehetnék Én lépést a fogamzásgátlásért?! Miért mindig a Nő?!


Ami vissza húz, az a 550-700 eurós ár. Nők esetben az ekötés 40-70.ezer ft így 2024-ben. Feleségem még töprengett is rajta míg 4. Gyermekünk vártuk, de későn jött az ötlet. Régen a doki megcsinálta szüléskor, ma már a terhesség első fél éve előtt-ig jelezni kell és persze akkor is térítés.

jan. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!