Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért piros a fitymám, ha 1...

Miért piros a fitymám, ha 1 napig nem mosom?

Figyelt kérdés

Ha 1 napig nem mosom, másnap estére piros szokott lenni a fitymám, és viszket egy kicsit. Relatív enyhe fityamszűkületem van, ami azt takarja, hogy lankadt állapotában teljesen hátra tudom húzni a fitymát, és minden este mosom is, viszont mikor kimarad 1 nap, másnapra piros lesz, és egész nap viszket, megmosás után ismét oké minden.

Gombás fertőzés, vagy valami más?

Szexuális életet nem élek, maszturbálni szoktam csak.

24/F



2020. dec. 5. 20:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve olyankor is elő szokott ez fordulni, mikor maszturbáció után nem mosom meg, csak másnap este pl. Merev állapotban nagyjából a háromnegyedéig tudom hátrahúzni a fitymám, és a fék is rövid.
2020. dec. 5. 20:01
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
megkérdezhetem, hogy miért nem csináltatod meg egy orvossal?:) valószínűleg ez azóta van gondolom, mióta felállt először.. nem zavar maszturbálásnál?
2020. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem azóta van, ezt nagyjából pár hete kezdte el. Nem szokott, nincs "okom" megcsináltatni.
2020. dec. 5. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Izzadtság meg ilyenek. Megkell mosni utána :D
2020. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajó. A megoldást én is tudom, csak az oka érdekelne pontosan, hogy mi XD
2020. dec. 5. 20:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ottmarad a g3cisnedv, meg beizzad
2020. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

2. vagyok.. :D bocsánat, nem akartam semmi passzív agresszív kommentet :)


én azt vettem észre, ha nem mosom meg maszturbálás után, és ugye a maradék kicsöpög, az tud viszketni, főleg ha olyan alsó van rajtam, amiben izzad is a fickó rendesen :D

gyakorlatilag egy bomló folyamat miatt van, amiben a baktériumok rendesen elszaporodnak :) kellemetlen, mosással hamar megoldható.. kiverés után dobd gyorsan csap alá, vagy zuhany alatt csináld, és gyorsan le is lehet mosni


szaga nincs? csak viszket?

2020. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szaga általában olyan van, mint amikor nem mosod. XD

Egy enyhe van, de nem vészes. Tehát akkor elvileg nem betegség, vagy fertőzés, csak simán a tisztálkodás hiánya?

Megj: Nem mindig van egyébként, van mikor hoki után másnap este még semmi baja, hiába nem lett megmosva.

2020. dec. 5. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

megint én.. x)


nem hiszem h bármi baj lenne, ha alapból nincs semmilyen panasz :) próbáld ki, hogy hokizás nélkül nem mosod meg egy napot, hátha ugyanez jelentkezik e

ha mégis meglenne mindig ez a tünet, és mosástól függetlenül sem múlik, kérj valamit dokitól..


nekem egy régi háziorvos azt mondta hasonlóra, hogy nem kell maszturbálni.. abban a percben mentem át másik orvoshoz, aki azt mondta, hogy fiam, mosni kell.. :D

2020. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szégyeld el magad ha nem tudod megmosni .
2020. dec. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!