Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
David1787 nevű felhasználó kérdése:

A barátnőmmel együtt voltam egy hete. Védekeztünk óvszerrel. Tegnap fürdéskor észrevettem a makkomon es a fitymám belső részén apro piros pöttyöket. Nem viszket semmi tünet. Mi lehet ez?

2018. szept. 21. 12:32  Privát üzenet  

A válaszok

Semmilyen rettentő dolog. Betadine-ozd napokig, és elmúlik.

Vagy Jodoszept is jó, ugyan az a jódos dolog, csak kb fele annyi.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. szept. 21. 12:37 Privát üzenet
Húzz el orvoshoz!! Vagy azt luxus??! Szerinted az itteniek jobban tudják?!

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. szept. 21. 13:19 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Hát igen. Én is csak azt tudom mondani felelősséggel, hogy fordulj orvoshoz!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. szept. 21. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy ember egy családtagja testfelépítését örökli, azzal együtt az adott személy belső szervi betegségeit is?
Mennyi az esélye, ha egy ember egy családtagja testfelépítését örökli, azzal együtt az adott személy belső szervi betegségeit is?
Te együtt lennél valakivel pusztán a "belső szépsége" miatt?
Srácok, ti mindig azzal jöttök össze, aki külsőre is teljesen az ideálotok, vagy van, hogy azért lesztek együtt valakivel több évre, vagy akár egy életre, mert "ilyen külsejű jutott"?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!