Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandó hát, gerincfájdalom,...

Állandó hát, gerincfájdalom, fejfájás, szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Minden reggel erre kelek, és nagyon rossz.

Volt már valakinek hasonló?

Mi okozhatja?



2020. dec. 7. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az orvoshoz nem menés egyik tünete.
2020. dec. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Vizsgáltasd ki magad, jobban jársz.
2020. dec. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik lehetöség, hogy az ágyad nem megfelelö, rossz tartásban alszol - erre megoldás egy új, megfelelö ágy beszerzése.

A másik lehetöség meg, hogy ideje lenne felkeresni egy szakorvost, aki kideríti, mi okozza ezeket a tüneteket!

2020. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Járok orvoshoz is, nem itt akarom kezeltetni magam, viszont semmire sem megyek vele, mert minden oké eddig.

Csak azért tettem fel a kérdést, hátha voltak már valakinek hasonló tünetei amire az orvos és én sem gondoltam még, amin el lehetne indulni.

2020. dec. 7. 07:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, milyen orvoshoz jársz?
2020. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek jársz orvoshoz, ha nem akarod kezeltetni magag???
2020. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És mit mondtak eddig az orvosok? Ezek egyáltalán összefüggnek egymással? Vagy különböző betegségeket keresünk?

Egész nap van? Vagy csak reggel?

Vérnyomásod milyen? Szédülés, fejfájás miatt én alacsony vérnyomásra gondolnék először. Főleg, ha felkelés után van. A gerinc, hát fájdalomra mondtak valamit? Porckorongsérv?

2020. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyógymasszázs rendszeresen.
2020. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejfájás, szédülés lehet nyaki gerinctől, hát és derékfájást sok minden okozhat. Ha csak reggel fáj amikor felkelsz, akkor talán egy jó matrac és egy nyakkímélő memóriahabos párna kellene.
2020. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy a tartás nem jó, és nem áramlik megfelelően a vér, vagy akár mint az ismerősömnek nyaki gerincsérv is okozhat ilyet. Römtgeneztesd meg magad.
2020. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!