Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgyhólyag rák? Már nem tudok...

Húgyhólyag rák? Már nem tudok másra gondolni!

Figyelt kérdés

Pár hete, húgyhólyag fájdalmaim vannak, amik vizelet ürítés után se (!) múlnak el (néha átmenetileg enyhülnek, de nem múlik el). Majdnem minden nap érzem, tompa fájdalom inkább, átlagosan 3-5 órán át érzem. Van hogy naponta többször, van hogy 1 napig nem. Utóbbi napokban egyre többször érzem.

Prosztatám rendben, UH-t félig telt húgyhólyagnál csinálták, de azon nem látszott úgy semmi.

Voltam urológián, volt ilyen olyan amolyan vizeletteszt, tenyésztés, minden negatív, így le is zárult a kivizsgálás.


Már-már pánikolok. Főleg hogy rákerestem itt kérdésekre, és fiatalembereknél is állapítottak meg ilyet (kérdezők párjai írtak ki kérdést, stb).

27 éves vagyok.



2020. dec. 9. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne "rákeress", hanem járd az orvosokat, míg meg nem állapítják, mi a baj.

CT?

2020. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökre foglaltam magán urológushoz időpontot, csinál vajon hólyagtükrözést, ha elmondom a problémáimat, a félelmemet, és kérem? A rendelőben van ilyenre lehetőség, láttam az árlistán.
2020. dec. 9. 01:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Keresgéltem még, és a krónikus, nem bakteriális prosztata gyulladás valószínűbb. Ilyen volt nekem 4 éve is, bár akkor nem fájdalommal járt, csak folyamatos vizelési ingerrel. Hasonlít a mostani állapot arra, de mégis más.
2020. dec. 9. 02:08
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A hûgyhólyagrák elsôsorban a 60-70 èves korcsoport betegsège! Ritkán fordul elôfiatalabb korban. A dohányzásnak râkkeltô hatása van! Minden jót!
2020. dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresgess semmit, mert azok szerint már 3szor meghaltál. Menj az orvoshoz, járd őket amíg nem mondanak semmit.


Azt meg senki se tudja, hogy az orvos csinál e hólyagtükrözést, majd ott kiderul. Jobbulást!

2020. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baktérium
2020. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!