Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszen bárminemű sérülés...

A péniszen bárminemű sérülés együtt jár külső jelekkel vagy fájdalommal? Vagy van olyan sérülés ami keletkezés után semmilyen jelet nem produkál?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Külső jelekkel járnak a sérülések általában. Mire gondolsz pontosan?
2020. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Régebben történt egy olyan hogy alvás közben merevedés állt be. Ezzel nincs is gond mert természetes, de merev állapot közben mintha ráfeküdtem volna és megnyomódott volna. Akkor egy picit furcsa érzésem volt vele de az még aznap elmúlt és azóta sincsen semmit külső jele annak hogy valami féle sérülésem lenne. De azóta valahogy úgy érzem mintha egy más érzés lenne a péniszemmel. De mint mondtam erre semmit külső jel nem utal és azóta orvos is viszgált és nem látott problémát.
2020. dec. 12. 13:24
 3/19 A kérdező kommentje:
*vizsgált
2020. dec. 12. 13:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezt csak te képzeled be. Ha gond lenne az nagy valószínűséggel látszódna, egy orvos észrevette volna, plusz fájna.
2020. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bár ez az érzés amit próbálnék leírni ilyenkor télen jön elő, és mivel nekem alapból van egy ilyen keringési problémám miszerint nagyon hideg a kezem meg a lábam is főleg ilyenkor télen eltudnám képzelni hogy emiatt érzem ilyenkor ezt és gondolom valami sérülésnek miközben nem az. Szóval mivel hogy sérülésről nem beszélhetek legalább is nincsen semmi jele annak hogy sérülés keletkezett volna, így megpróbálom a keringési problémának betudni, és azt orvosolni valahogyan.
2020. dec. 12. 14:21
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom hogy beképzelem mert nemrégen halottam egy ilyesmiről és akkor jutott eszembe ez a régebben történt dolog is. Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 12. 14:23
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha van merevedésed és nem fáj vagy nem kellemetlen akkor nincs probléma.


Keringési problémát pedig nem igazán érzed.

Érvédő, testmozgás, megfelelő mennyiségű folyadék, egészséges táplálkozás. Ezekkel tudsz a keringéseden javítani

2020. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Testmozgással nincs probléma mivel elég sokat sportolok még így a tél folyamán is, nyáron pedig a napi 2 óra edzés is megesik, az étkezésem viszonylag kiegyensúlyozott, próbálok sok gyümölcsöt enni, viszont a megfelelő víz mennyiség megivásával mindig köszködök mivel van hogy szimplán elfelejtek inni és a szomjúságot pedig nem érzem annyira szóval az van hogy kimarad és nem iszok eleget. Igen merevedés közben nincsen fájdalom és semmi egyéb külső jele annak hogy bármilyen probléma is lenne, ezért is gondoltam másra például a keringési problémákra mivel azt tudom hogy van.
2020. dec. 12. 14:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne a péniszedben keringési probléma, hogyha úgy működik ahogy kell? Saját magadnak magyarázod bele a nem létező gondot.
2020. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én egy fura érzésre gondoltam amit valamiféle bajnak gondoltam és hogy mivel nincsen semmiféle sérülés vagy külső jel csak a keringési problémámra tudok gondolni.
2020. dec. 12. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!