Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehet megakadájozni,...

Mivel lehet megakadájozni, hogy az éjszakai pelenkám ne szivárogjon? Sokszor fordúlt elő az utobbi hetekben, nem tudom miért, eddig nem csinálta. lehet a sport miatt pisilek többet? 22F

Figyelt kérdés
lehet többet iszom, de nem este, hanem sport közben szoktam sport italt inni, de az max fél literrel több. Erre mostanában szoktam rá. tanácsok?
2020. dec. 13. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Ennek a kérdezőnek egy pszichiáter sem ártana.
2020. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb nedvszívóképességű pelenkát kell használni. Van olyan, amibe 2.9 liter fér. Annak elégnek kell lenni.


Az is lehet, hogy a kialakítással van baj. Meg kell próbálni másik gyártó termékét.


A mérettel is lehet baj, csípőkorfogatot le kell mérni, az alapján méretet választani.


11-es az inkontinencia nem nefrológiai, hanem általában urológiai betegség.

2020. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

13#

Ne mondd mar nekem hogy allitasa szerint nappal semmi baja, nem pelenkazik, de estenkent egy egesz vodorrel behugyozik hogy kifollyon a pelankabol. :D

Ez itt direkt hugyozik be.

2020. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 én csak a kérdező feltett kérdésére válaszoltam.
2020. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Abri Form M4 pelenka jobb éjszakára. És a szalagokat ha lehetséges és ahogy kényelmes szorosabbra és párhuzamosan kell leragasztani elől a pelenkánál.
2020. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, utánanéztem ennek a pelenkának, valóban többet tud mint amit most viselek, de nem találtam hol lehet beszerezni.
2020. dec. 17. 16:43
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Neten rendelhető. Csak üsd be a keresőbe a pelenka nevét, és kiadja az oldalakat.
2020. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok erről internet alapján az Abri Form X-plus pelenkáról, hogy S-méretől az XL-ig van és 4 féle nedvszívó kapacitása van neki. Pl. S4, M4, L4, Xl4 a legmagasabb nedvszívó képességű létezik.


Pl. ha az ,,M" méretű pelenka a jó neked, akkor jobb használni 1 számmal nagyobbat használni éjszakára pl. L4 pelenkát. És jó alaposan meg kell húzni a ragasztó szalagokat és úgy rögzíteni le a pelenka alejénél. És ha szükséges akkor újabb Abri Form L4 pelenka kerüljön rá a jelenlegi tiszta és friss Abri Form L4 pelenkára. Magyarán dupla éjszakai pelenka hatásosabb.

2020. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!