Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyan büdös vagyok mintha nem...

Olyan büdös vagyok mintha nem is fürdenék, mit tegyek?

Figyelt kérdés

termékek ajánlásának örülnék a legjobban


reggel zuhanyzom, megvárom mig teljesen száraz vagyok mert ha nyirkosan teszem fel a dezodort akkor nagyon hamar leizzadom és büdös leszek.


még amikor igy is teszek delre már konkrétan büdös vagyok, mintha sportoltam volna pedik irodai munkám van, ülök.


bekenem ilyenkor és egy nedves törlőkendővel áttörlöm a hónom alját, de mire hazaérek megint nagyon büdös vagyok, le kell fürödjek, hogy a párom ne vegye észre.


utána estefelé megint az leszek


már sok dezodort próbáltam és izzadni nedvesen nem izzadok, nem hagyok foltot csak a szag...nem dohányzom és nem iszom

27/F


2020. dec. 16. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szódabikarbonával kend be a hónaljadat fürdés után.
2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


nekem csak ez a dezodor valt be

2020. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, lehet kapni a dmben, rossmannban
2020. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne kend semmivel, az is okozhat ilyet, ha mindenfélével kenegeted vagy fújod, majd ha helyreáll a bőr PH akkor rendbejön. Egyébként mióta van ez?
2020. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
pár éve sajnos, max 4..
2020. dec. 17. 00:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Old spice vált be nekem sportoláshoz. Szóval akkor az ülő munkát is ki kellene hogy bírja.


Azonban tudom hogy nem ezt kérted, de ez akár pajzsmirigy probléma is lehet. Sajnos ezt jó lenne kivizsgálni, hogy mi okozza.

2020. dec. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fokozott izzadás. Nem fog használni semmilyen dezodor, patikában lehet kapni Naturland antisudorica nevű olajos kencét ami 1000 Ft körül van. Nagyon jó és tényleg használ, elveszi a szagokat is, de előfordulhat hogy viszketést okoz, kaparni nem szabad, mert baromira fáj ha kikaparod és sebesen kened be. Ha esetleg drágának tartanád az üveges kencét akkor van egy olcsóbb gyógyszertári izzadás gátló, ami ugyanaz az összetétel mint a Naturlandos csak sokkal olcsóbb. Mindenképp fürdés után kell bekenni, már első használat után érezni fogod a hatását.
2020. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A dezodortól is lehetsz büdös, ne használd ezeket mert lehet allergiás vagy rá..

Max egy kis hintőport szórj magadra.

2020. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de ha nem gond, válaszolok. Azt írtad nedves törlőkednődel áttörlöd a hónod alját. Ezt ne tedd. Ezek a törlőkendők tele vannak mindenféle szerekkel, és hónalljra nem is jók. Javaslom a sima púdert próbáld ki. Van belőle kamilla illatú is. Felszívja az izzadtságot.
2020. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hintőport akartam írni.
2020. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!