Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnok elmenni rákszűré...

Hogyan tudnok elmenni rákszűrésre?

Figyelt kérdés

22/f, soha nem voltam meg rakszuresen (tanulok egyetemen es nem kuldtek el meg soha eletemben)

Es gondoltam ra hogy elmennek.

Olyan szurestipusokra gondoltam amikbol kimutathato ha van valami gaz. Ez hany szurest jelent szerintetek, vagy hogy mukodik ez? Magan uton gondoltam mivel tuti hogy 4 honapot kene varni ahhoz hogy maskepp ellatasban reszesuljek.. leirnatok nekem hogy mikre kerjek idopontot, mikre erdemes? CT es hasonlok is legyenek? Koszi a segitseget!


2020. dec. 17. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrés, urológia, teljes vérkép, pajzsmiriggyel együtt, vizelrtvizsgálat.
2020. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább a hipochondriádat kéne kezeltetni.
2020. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki 22 évesen ilyeneken gondolkodik inkább pszichológust keressen fel.
2020. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es, nem tudom hogy miért lenne probléma az, hogy valaki odafigyel erre, és kivizsgáltatja magát.
2020. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
4-es...szerinted ez normális ilyen fiatalon nulla tünettel?
2020. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl a tüdőrák nem azonnal jár tüntettel. A gégerák sem. Látom nagyon sokat tudsz a rákról.


A kérdező kora a gondod? Tényleg? Ideje lenne utána néznek hogy hány kisgyerek fekszik az onkológián és mellette még mennyien vannak otthon. Ideje lenne felnőni. 22 évesen is lehet rákos valaki, nem csak 40 évesen vagy az felett. Az hogy a kockázat NAGYOBB az nem egyenlő azzal hogy nincs esély fiatal korban rákosnak lenni.

2020. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na meg ha nem tudsz segítő szándékkal hozzászólni egy kérdéshez, akkor ne tedd meg. Nem kell megmutatni, hogy mekkora egy regeneráló suttyó vagy.
2020. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te pedig egy tudatlan riogató paraszt! A gyerekek nagy része leukémiás, kamaszkorban csontrákos, de nem 22 évesen tüdőrákos. No meg gége! Jézusom! Ha a butaság fájna....
2020. dec. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!