Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Diéta esetében a combról is...

Diéta esetében a combról is jön le zsír jól?

Figyelt kérdés
Sajnos mikor felveszek egy ruhát akkor elég aránytalanul áll rajtam. Nem vagyok egy magas ember, de vékony se. 174cm illetve 86Kg vagyok. Széles vállam van, mellem sincs beesve, kerek hasam sincs, inkább mindenhol zsírosnak érzem magam, amit leginkább a lábamon tapasztalok.Ha mondjuk fogynék egy 10-11 kg-t akkor javulna az összkép? Pedig még sokan is mondják hogy te biztos gyúrsz stb.. pedig nem.

2020. dec. 21. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Igen, ha zsirt égetsz akkor az aranyosan az egesz testedrol eg el. 10-11 kg mar elegge latszana.
2020. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, de amúgy futással tök szuperül lehet vékonyítani a combokat (nem sprinttel, hanem főleg hosszabb kitartóbb futással, nálam 1 órás kört jelent), nagyon látványosan segített formálni a lábaimat, mondjuk én nő vagyok, de szerintem az mindegy.
2020. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!