Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a hatalmas...

Pillowtalk2216 kérdése:

Mitől lehet ez a hatalmas fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már nagyon rég arra szoktam felkelni éjjel, hogy a jobb agyféltekém és a jobb szemem/szemöldököm körül hatalmas nyilaló fájdalom dominál. Elviselhetetlenül fáj hasogat nyilal mindent csinál.

Mi lehet ez?, mostanában elég gyakran vannak ilyen dolgok.


Rájöttem viszont ha "bezabálok" (amit amúgy nem érzek, néha nem tudom mi az elég, ám kövér sem vagyok átlagos 85kg 180cm nagyon pici felesleggel) akkor éjszaka amikor fáj elmegyek wc-re + fájdalom csillapító, utánna enyhüly a fájdalom és aztán elmúlik elmúlik.


Lehet, hogy itt a baj?! Nem tudom mi az elég kajából össze vissza is eszek főleg este is.. Van, hogy éjfélkor is.



Mi lehet ez a fájdalom???



#fájdalom #Nyilaló fejfájás
2020. dec. 24. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Az étkezésnek ehhez semmi köze nincs.


El kellene menni orvoshoz és ct-t csináltatni, de talán esetleg okozhatja vérnyomás probléma is. Azt is érdemes lenne megnézni. De a CT-t javaslom.

2020. dec. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg egy neurológust javasolnék, mert simán lehet, hogy erre nem a CT a legjobb, hanem mondjuk az MR, és fölöslegesen csináltatnál meg egy vizsglatot. Kérj beutalót neurológiára háziorvostól/ vagy menj el magánban. Nagyobb városokban van fejfájás ambulancia is, ha ilyen helyen élsz, akkor érdemes odamenni. Illetve annyiban igaza van az első válaszolónak, hogy a vérnyomásodat is ellenőrizni kéne, naponta többször.
2020. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy orrpolipom van! Achh oxigén hiány is lehet igaz?
2020. dec. 24. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem látunk beléd. Doki doki doki. Ketten is leírtuk.
2020. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, boldog karácsonyt kívánok nektek ;)
2020. dec. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!