Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hatalmas pattanásom nõtt?...

Hatalmas pattanásom nõtt? Segítséget kérek.

Figyelt kérdés

Na a szitu az hogy iskolában volt 9 órám


Amúgy 17 éves vagyok fiú


És mikor leültem a kádba akkor érzem hogy nemnem birok leülni


Gondoltam elnyomhattam sok üléstõl


De másnapra kissé fehér lett ezért gondolom hogy pattanás


Nem tudom hogy nõtt ilyen nagyra egyegy nap alatt


Kb akkora mint egy kindertojás kupak 35% a


Úgy 1/3ad a


Nem tudom mit tegyek, kissé parázok

Tudtok segíteni?


Mit tegyek?



#pattanás #fájdalom #megnõtt #ülésprobléma
2019. szept. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd elmúlik. Nekem is nőtt ilyen hatalmas pattanás a seggemre. Nem is egyszer. Jó volt vele biciklizni.
2019. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a magától való elmúlást szeretnéd választani akkor áztasd meleg vízben, amíg nem lesz puhább a bőr és nyomd ki. Esetleg fogsz egy tűt és beáztatod alkoholba vagy öngyùjtóval átmelegíted,hogy steril legyen a melegvízes áztatás után picit megszúrod kinyomod/kifakad, ezt követően fertőtlenítés többször is. Bár ezt annyira nem ajánlom mert ,ha nem pattanás vagy nem hozzáférhető semennyire akkor inkább nem ér kockázatot az egész.
2019. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jóddal kenegesd be többször, lehet pár nap alatt leviszi, de ha rosszabbodik, bepirosodik, akkor sebészet.
2019. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pattanások így előzhetők meg:

https://www.youtube.com/watch?v=1uCVP31lAQ4

2019. szept. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!