Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hpv szemölcs ellen házilag...

Hpv szemölcs ellen házilag valamit, ami eltünteti?

Figyelt kérdés
Nem akarok dokihoz menni

2020. dec. 25. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Pedig muszaj lesz. Nem csak annyibol all a kezeles, hogy a szemolcsoket eltuntetik, ami egyebkent hazilag veszelyes is, mert ha elfertozodik, akkor rosszabb lesz, mint volt. Menj csak szepen orvoshoz, a magad, es a parod erdekeben. Ha jelenleg nincs parod, akkor a jovobeli parod erdekeben.
2020. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Vérrehulló fecskefü tinktúra.
2020. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Párom babafürdetőt kapott rá az orvostól, én úgy leugattam.. a világon nincs még egy ilyen idióta, így megértem, ha minden megoldást keresel! :D

Vérehulló fecskefű és egy jó orvos. Fura, de pl. az 1000mg Augmentin kúra is segített nálunk. Vírus, mégis antibiotikummal ölték ki! Ha vakarod, basztatod, borotválsz és nem kezeled a sebeket, akkor nagyont terjed rajtad.. és minden partneredre terjeszted! Ráadásul nőkben bizonyos vírustörzsek rákosodnak is belőle.

Nehogy képet küldj, de ha nem 1-2 apró valami, akkor azt ne otthon akard leszedni!!!

2020. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen orvos.
2020. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs sajnos semmi. Inkabb ne probalkozz. Nekem mar ketszer szedte le borgyogyasz. 1 év utan kiujult az elso kezeles utan.

Fagyasztás + ecsetelő. Nincs ra mas hatasos modszer. Ciki de tul kell esni rajta.

2020. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amig orvos nem kezeli ki, nem szabad szexelni, meg gumival sem, mivel nagyon fertozo. Szoval en minel elobb elmennek a bor es nemibeteg gondozoba, beutalo nem kell.
2020. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A doki leszedi. Vagy lekaparja vagy ecsetelést ír vagy fagyasztja. Ha le tudod szedni magadnak akkor kapad le és a sebből szedd ki a gyökerét (kicsi bogyónak tudom leírni). A sebeket betadinnal fertőtlenítsd. Én magamnak szedtem le és nem nőtt vissza. Ez egy vírus amit nem lehet kiírtani. Ezzel együtt fogsz élni. Ha újra kijön máshol akkor ugyanígy szedd le.
2020. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet itt lepontozgatni, de a kezeles meg mindig nem csak annyibol all, hogy leszedik a szemolcsot (mar ha tenyleg hpv) tudom, mert atestem rajta. Hazi modszereket hanyagold, menj orvoshoz.
2020. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!