Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem olcsóbb a WC használ...

Miért nem olcsóbb a WC használat díja, ha csak piszoárt használok?

Figyelt kérdés
Sem papír, sem öblítő víz nem használódik így.
2021. jan. 4. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem egységes a gyakorlat. Van, ahol a piszoár ingyenes, csak ha WC-papírt akarsz bevinni, akkor kell fizetned. Természetesen, ha neked megfelelő, hogy kézzel kitörlöd magadnak, akkor még nagydologért sem kell fizetned. :-)
2021. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nézzél meg egy férfi és ehy női wv-t, hát még felárt is számolnék.
2021. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez a piszoár fétis? Tegnap is volt egy ilyen kérdésed, akkor azt ecsetelted, hogy te nem nyúlsz semmihez csak a p*csödhöz, és kezet se mosol. Elég szomorú, hogy ráhugyozol valamire, de annyi nincs benned, hogy leöblítsd, vagy kezet moss előtte/utána. Aztán csodálkozunk, hogy miért van a férfi wc előtt megkövült húgyszag.
2021. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet én élek a jövőben, de én relatíve sok helyen találkoztam a felosztott díjazással, ahol a piszoár árnyalatnyival olcsóbb, mint a WC-használat. A bejáratban meg is kérdezik, hogy melyiket fogom igénybe venni.

Egyébként az azonos díj mellett állhat szimplán az, hogy nem gondoltak még ebbe bele, profitéhség, jólvanazúgy és még millió más ok.

2021. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 es ugye a nőire gongoltál??

Te még nem dolgoztál sem takaritóként sem karbantartóként női Wc ben.

2021. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetne olcsóbb, például kis fütyi 50 ft, nagy fütyi 100 ft, és önként kellene adni.

Mennyit adnának önként??

2021. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!