Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Random viszketés?

Random viszketés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 nappal ezelőtt elkezdtem kezelni a péniszem Canesten krémmel, mert nagyon hámlott reggel a péniszem. Úgy voltam vele, hogyha gomba akkor már most elkezdem "kikúrálni". Igazság szerint, azóta nincs semmi problémám.

Se hámlás, se piros pöttyök stb. Semmi elváltozást nem látok. Minden nap kenem napi 2-3x. Hogyha gomba is volt, valószínűleg tartom, hogy már elmúlt, ettől függetlenül még kenegetem tovább egy kicsit.


Ma viszont a munkahelyemen többször random viszketni kezdett a péniszem. Nem durván, csak mint pl mikor a kezed viszket. Azóta már ez is elmúlt. Ez köthető pénisz gombához, vagy alapvetően is általános jelenség egészséges férfiak körében, hogy néha viszket a pénisz?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. jan. 12. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha szokott viszketni, pl. ha meleg van és beizzad. Meg kell mosni langyos, szappanos vízzel aztán rendben is van.


Egyébiránt urológia tud segíteni.

2021. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a bőr a testeden bárhol viszkethet, így a pénisz is.


Az hogy gomba, vagy baktérium vagy vírus azt te otthon nem nagyon tudod megállapítani, ezért nem célszerű random magadtól otthon kezelgetni krémekkel, főleg hogy sokszor ezek a dolgok belülről fakadnak fertőzések miatt.


A hámlást pedig okozhatja szimplán az is, hogy ki volt száradva, és lehet hogy a krémezés ezért segített. De mivel gyógyászati készítmény, így feleslegesen nem kenjük.

2021. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!