Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehetséges hogy sérv?

Ez lehetséges hogy sérv?

Figyelt kérdés

Nagy vécézés közben amikor erölködök akkor fáj egy ponton az alhasam és a lágyékom között valahol. Ez lehet sérv?

16/f



2021. jan. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A kèrdèsre konkrèttan szerintem senki sem fog tudni válaszolni igy inkább orvoshoz menj el.

Viszont elmesèlek egy sztorit hogy ne gondolj egyből a legrosszabra de az orvos lesz a tuti.

Az egyik lábamat erősen húzta a görcs, fájt a combom ès a már a herèknèl is fájdalmat èreztem.

Olvasgattam gyorsan minden felè a tünetek alapján hereviszèr, amit persze műtèttel tesznek helyre.

Na mondanom se kell hogy a vìz kivert azonnal. De tovább kutakodtam ès találtam egy oldalt ami azt ecsetelgette hogy milyen tüneteket produkál a szervezetedben a magnèzium ès a kálcium hiány. Szinte minden tünetem ott állt le ìrva.

Na kaptam magam ès egy òra múlva már toltam is be a magnerot tablettát, b6 vitamint meg a kálciumot mielött mèg felnyesetem magam ott zacskò tájèkon.

Másnapra fele annyi bajom se volt, 2 nap múlva pedig minden tünetem elmúlt.

Azòta ha èrzem a derekemat akkor is ezt a kombòt nyomom ès helyre tesz.

De ismètlem, ez nem a megoldás a bajodra csak! Csak azèrt ìrtam le hogy ne a legrosszabbra gondolj egyből.

Jobbulást!

2021. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a helyzet hogy én is hipochonder vagyok kicsit. 1 éve voltam hasi röngenen, de akkor nem volt semmi(nem emiatt a sérv dolog miatt voltam).
2021. jan. 21. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha here sérved lenne elszíneződne a heréd.
2021. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sérv akkor max köldöksérv lehetne, de mivel semmilyen más esetben nem fáj, így kétlem hogy az lenne. Valószínűleg beszéld magadnak, vagy a széklet túl száraz és ezért nehezen távozik.
2021. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!