Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggeli merevedés hiánya és...

Reggeli merevedés hiánya és merevedési zavar?

Figyelt kérdés

Sokszor elveszti a keménységét a péniszem, amikor teszem fel a gumit, és ebből sokszor nem is jön vissza. Nem tudom, hogy ez a gumi miatt van-e, vagy esetleg más probléma is lehet, mert pl. reggel sem szokott nagyon merevedésem lenni (22 éves vagyok, edzek, jó fizikai állapotban vagyok).

Voltam urulógusnál, nem talált problémát, de ezt sajnos elfelejtettem megkérdezni. Valaki átélt hasonlót?



2021. jan. 21. 21:29
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Hàt ez elég furcsa tûnet egy ilyen fiatal férfinél! Nézesd meg a vércukrodat, nem e cukorbetegség àll a tûnet hàtterében. Amugy, javaslom a; Ginsenggyökér Royal kapszulàt, a Dm bolban lehet kapni kb 1.600.-ft. Csinàlj egy kuràt belölle, hàtha segit! Minden jòt!
2021. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ah csak tul komplikalod
2021. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Történt valami az életedben az utobbi idöben, ami felkavaro volt, vagy van valami ami zavar, idegesit? Ezek is hatással lehetnek erre.
2021. jan. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az hogy nincs reggel merevedés az nem gond. Ez nem törvényszerű.


A guminál pedig megszűnik közben a farkad izgatása, arra kezdesz el koncentrálni, és túlagyalod.

2021. jan. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!