Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor merevedésem van, akkor...

Amikor merevedésem van, akkor enyhén vörösödik a makkom, illetve enyhén csíp viszket is... Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ezek mellett pedig a hátrahúzott fitymám is pirosas kicsit, ha merevedésem van, meg bár teljesen hátra húzható, nehezebben mint amúgy.

Tehát mintha egy nagyon nagyon enyhe fitymaszűkületem is lenne, de az is lehet hogy minimálisan bedagad (?) a bőr és azért nehéz hátrahúzni...



Mindenesetre tényleg elég enyhe a probléma, csak azért aggaszt mert már hetek óta fennáll. De nem romlott legalább...


Viszont nem tudom, hogy mitől lehet, mert egy éve nem volt senkivel nemi kapcsolatom...


És természetesen tiszta kézzel nyúlok csak a péniszemhez...


Orvoshoz talán akkor mennék, hogyha nyugalmi állapotban is látszódna valami, de úgy teljesen normális.


Szerintetek mi lehet ez?



2021. jan. 22. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha orvoshoz nem mész, az internet népét meg hülyének nézed, akkor amúgy mit vársz tulajdonképpen? Kenjed rá a kiskertet, attól biztos jobb lesz. Recept: 50 g méz, 2 tojás sárgája, 5 dl sör, egy csipet bors.
2021. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Te szánalmas vagy már bocs. Egy sima piszoárba hugyozástól is össze lehet szedni bármilyen fertőzést.

Én tudod mitől fáztam fel? Kondiban járok. Nagyon kellett hugyoznom. Elmentem hugyoztam de előtte nem, csak utána mostam kezet. Fene se gondolta volna hogy egy alkalom és máris mehetek az urológushoz kivizsgálásra és antibiotikumért. Bocsáss meg de de a fene vagy hogy felülbírálod azt hogy fertőzés? Te honnan tudod hogy nem az??????? Annyira de annyira ütni valóan gyökér vagy.

2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12. Nem vagyok egy igénytelen mint Te...

Soha nem használok idegen mosdót, valamint itthon is minden wc használat ELŐTT kezet mosok.

Komolyan... Ki használ nyilvános mosdót?!

2021. jan. 22. 17:38
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Ki használ nyilvános mosdót? :D

Ez neked igénytelenség hogy valaki nyilvános mosdót használ? :D Jézusom ember gondolkozol néha?

2021. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát ezeket mindenféle koszos drogos használja, még szexuális szolgáltatásokat is hírdetnek az ilyen mosdók falán... Ezt tudván én nem használom és igényes embertől még nem is hallottam arról, hogy ilyen helyen menne wc-re.

Mondjuk én a munkahelyemen sem megyek, felesleg.

2021. jan. 22. 23:21
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Te nagyon idióta vagy. 8 órás a munkaidőm. Szerinted majd nem megyek el wc-re? Biztos az irodában drogosokkal és szexuális szolgáltatást nyújtókkal dolgozom együtt. Mozi után amikor egy 2 órás filmet megnézek és megiszom alatta egy nagy kólát, akkor végén elmegyek a többi emberhez hasonlóan a mosdóba. Jézusom ember kapj az agyadhoz vagy esküszöm felpofozlak. Tarts a tudod milyen anyádat igénytelennek, de ne engem. Jó lenne ha leszállnál végre a földre mert nem az én farkam szedett össze valami sz*rt, hanem a tiéd. Na ezen gondolkozz el te beképzelt, prűd barom.
2021. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Megértem, hogy a már említett, családi okok miatt tartasz az orvosoktól, de hidd el, nem mindegyik orvos hanyag! Amennyiben Te magad nem vagy orvos, javaslom, ne az internet népét kérdezd, hanem tényleg menj el orvoshoz, mert a helyzet súlyosbodhat is! Keress olyan orvost, aki nem metélespárti, biztos, hogy van ilyen! Akár hármat-négyet is fölkereshetsz, ha mindenképp "megerősítésre" van szükséged a diagnózist illetően. A kezelést/műtéti beavatkozást pedig - az életmentő műtét kivételével - visszautasíthatod, nem vagy köteles elfogadni.


Egyébként a csípő-viszkető érzés sosem jó jel, szűkülettől függetlenül is valamilyen fertőzésre utal jellemzően. Az orvosnak látnia kell, hogy mik a tünetek, mivel fertőzés és fertőzés, gomba és gomba között is lehetnek (sőt, vannak is) különbségek. Ha egy kezelés az egyikre jó, attól a másikra még nem biztos, hogy jó lesz.

2021. jan. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem mesz dokihoz, akkor addig nem is szexelhetsz, sztem gondold at.
2021. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!