Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szúr a fanszőrzetem?

Miért szúr a fanszőrzetem?

Figyelt kérdés
Amióta leborotváltam először, még sosem nem nőtt vissza, mivel egy idő után elkezd szúrni, mindig meg kell vakarnom és ez csak akkor szűnik meg, ha újra leborotválom. Mit tegyek?

2021. jan. 27. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A levorotvált szőr tényleg szúr, mindenkinek, ezt hívják borostának. Ha tovább vársz, nem fog szúrni.
2021. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Testápoló például.
2021. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A borotvált szőr amíg rövid, addig szúr. Nem igazán tudsz mit tenni ellene
2021. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz lézeres szőrtelenítésre, picit drága, de egy fél, vagy akár egy egész évre is megoldhatja a problémáidat.
2021. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért borotváljuk rendszeresen, vagy hagyják visszanőni
2021. jan. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lassanként azért hozzá tud szokni a bőr, de a levágott szőr tud szúrni. Vagy tartósabb megoldást keresel, pl. gyanta kozmetikusnál, de ott is meg kell várni a következő alkalom előtt, hogy kinőljön valamennyire. Vagy a lézeres, az lehet akár egy évig is tartós.

Másik opció, hogy nem csupaszra vágod, hanem mondjuk félcentisre vayg hosszabbra, nekem akkor már nem szúr, de hogy nálad mekkora hossznál nem, azt ki kell tapasztalni.

Vagy hagyod természetesen...

2021. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elején szúrt, de egy idő után megszokta vagy nem is tudom. De már nem tapasztalom ezt. :)
2021. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!