Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyilvános helyen miért megy...

Nyilvános helyen miért megy nehezen a vizelés?

Figyelt kérdés
Nyilvános helyen pl,suliban, pályaudvaron egyéb helyen ha rám jön a kisdolog egyszerűen leblokkolok ha valaki van bent még rajtam kívül. Ha egyedül vagyok, akkor sem úgy megy mint pl. otthon, de ha közben netán bejön még valaki, akkor előfordult hogy én is abbahagytam. Ez pszichés alapon megy szerintetek? Biztos hogy ez nem normális, mert vannak akik "csapatostól" járnak WC-re és semmi probléma.
2008. dec. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem normális, én is így vagyok ezzel ha meghallom hogy bejön valaki akkor abbamarad a pisilés.Ha ismerős van ott pl.a bnőm az viszont nem zavar.
2008. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van. Igazából én nem blokkolok le, bármilyen hülyén is hangzik, nem "merem" végezni a dolgom...
2008. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egészen katona koromig gondban voltam ezzel. A bevonulás után még egy hétig alsógatyában fürödtem, vizelni is bementem mindenütt a fülkébe, és magamra zártam az ajtót.

Aztán elmúlt a szégyenlősségem, és azóta nincs gond ezzel! Rájöttem, hogy az emberek a WC-be (ritka kivételtől eltekintve) tényleg a dolgukat végezni járnak, és nem kíváncsi senki arra, hogy mi van a másik gatyájában.

2008. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondod, pszichés alapja van, de semmi probléma, majd idővel egyrészt vesztesz a szégyenlősség-érzetedből is, másrészt megszokod, és nem fog annyira zavarni. Addig meg ha úgy biztonságban érzed magad, menj be egy fülkébe. Egy nagy "titok": hidd el, bármilyen furcsa, egy teljesen hetero fiú is kíváncsi ám a másik fiú méretére, ez teljesen egészséges kíváncsiság, úgyhogy gyakran megesik, hogy csak egy pillantásra, de azért oda néz a melletted álló. Ez még nem jelent semmit ... (általában).

Kriszti

2008. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2008. dec. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!