Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Könnyen tudsz pisilni nyilváno...

Könnyen tudsz pisilni nyilvános vécékben, ha sürgetnek vagy állnak melletted?

Figyelt kérdés
Én már tinédzser korom óta utálom, amikor mellettem áll valaki vagy mögöttem áll a sor. Buszos kirándulásokkor is inkább utoljára megyek be vagy a normál WC-ket használom. Nem tudom, hogy miért van ez. Szégyenérzet? Prosztatagond lenne?
2011. okt. 24. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ez normális,más is így van,elég sokan,csak nem téma,a vízelés végülis egy intim dolog,nehéz úgy vízelni hogy nyakadba lihegnek,nekem az egyenes vízeléssel van ilyenkor van gondom,néha össze-vissza megy.

Nem mondanám szégyenérzet,de jobb úgy vizelni,ha egyedül vagyok.Pár haverom az inkább a piszoár helyett megy a WC-be,meg csak egymás mellett vízelnek,ha megoldható,vagy úgy állnak be,hogy ne lehessen látni.


Ami egyszer igen zavart,amikor lestírülte egy melegnek tűnő a ...,érted úgyis,de vannak ilyenek is nem csak melegben.

2011. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én lány vagyok, de engem ugyanúgy zavar!Egyszerűen nem tudok pisilni ha tudom h más is van rajtam kívűl ott, vagy várnak.Hát ha még fiú lennék..
2011. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja ez fiúknál,lányoknál is igaz,sokakat zavar,csajok erről azt mondták nekik még az is zavaró,hogy lassan hang nélkül probálnak csurgatni,ami nem könnyű.
2011. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legtöbb helyen van normális válaszfal. Egyszerűen csak állunk négyen-öten a borzalmas szagú piszoárok előtt és mindenki a másikra vár, mintha mindenki zavarban lenne életkortól függetlenül. Amerikában pedig még a sima WC-ben is egy kis vizes tó van a kagylóban, így mindent lehet hallani. A természet lágy öle a legjobb, mert erdőben vizeletmegindítási gondjaim nincsenek. :)
2011. okt. 24. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!