Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok nyilvános...

Miért nem tudok nyilvános helyeken vizelni?

Figyelt kérdés

Ha nyilvános helyen vagyok, egyszerűen nem tudok pisilni. Néha sikerül, de akkor is csak akkor, ha 100 méteres körzetbe nincs senki. Ez iskolában a legzavaróbb, amikor 10kor rámjön, bemegyek a wc-be 10 percig ott vagyok és nem sikerül pisiljek. És ha olyankor pl 3ig vagyok, nagyon rossz kedvem szokott lenni, amikor olyan sokat ki kell bírjam. Mi lehet a baj? Túl szégyellős vagyok?

13/f


2011. szept. 19. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én sem, ha van valaki más is a légtérben.
2011. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj be a nagyvécébe ott mennie kell :) Nekem is volt ilyen problémám de én így oldottam meg, de egy idő után elmúlt. 14/F
2011. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nőveld az egod és meni fog ne foglkozz azzal ha lecsekoljak a farkad:D azert van na meg h használd:D
2011. szept. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is így vagyok vele, nagyon zavaró tud néha lenni, de múltkor bennvoltam wc-n és csak álltam hogy eredjen már meg, de nem jött, és becsöngettek, de nem bírtam volna ki az órát ha nem végzem el a dolgom, viszont ugye már jön a tanár meg minden, és akkor valahgy megeredt. és rájöttem ha beképzelem hogy sietnem kell mert mindjárt becsöngetnek, vagy valami, akármi miatt ha elképzelem hogy sietnem kéne akkor szokott jönni :D lehet nagyon butának tűnik, de nekem ez segít ;)
2012. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!