Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én 16 éves fiú vagyok a...

Én 16 éves fiú vagyok a tesiórán láttam az osztálytársaimnak már viszonylag nagy, jól kivehető az izomzatuk, és én már 1 éve súlyzózom és nem nagyon látszik a végeredmény- ez alkat kérdése?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengeteg fugg az alkattol! De mas sporttol is, pl. uszastol is szep tested lehet, nemcsak a sulyzozastol. Es lehet, hogy epp a te testalkatodra nem jo a sulyzozas. Kerdezd meg a tesi tanarodat, hogy neked mit ajanl, milyen sportot, hiszen o lat teged levetkozve, es latja a mozgasodat is.
2008. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van részben alkati dolog, ami azt jelenti, hogy örökletes, hogy mennyire vagy hajlamos a hízásra. Ehhez mérten kell sportot választanod, és meglátod mindenkinek van izma, csak valaki a zsírrétegével takargatja. Na először a zsírréteget kell ledolgozni az izmokról, ha nincs zsír, akkor pedig az izomtömegnöveléshez elengedhetetlen a szénhidrát- és fehérjefogyasztás-ugyanis bármennyit mozogsz, ezek nélkül nincs izomépítés.

Ezenkívül nem biztos, hogy olyan izmaid vannak, mint másnak, mert ez is alkati dolog. Akinek nagy tömeges izmaik vannak, hiába is szálkásítanak, és ugyanez fordítva igaz.

2008. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
68%

Figyelj rám mert jól tudom, én is gyúrom magam,.

a lényeg az hogy először testformáló gyakorlatokat végezz dolgozd le a felesleget, és aztán kezdj el gyúrni, az izomtömeg növelés feltétele, hogy legyen elegendő fehérje a testedben amit gyúrás közben felhasználhat,.

NE HASZNÁLJ SEMMIEN POROKAT EGYIKSEM HASZNÁL CSAK BETEG LESZEL TŐLE!!

a másik tanács nézz ki magadnak egy edzéstervet, ..ez mindenkinél más és más mértékű, pl 1*15 tárogatás vagy 1*30

esetleg 2*20

a gyúrás alapfeltétele hogy az izmaidat nyújtanod kell bármien gyakorlatnak kezdesz hozzá!

járj el konditerembe, mert az egész akkor lesz szép ha minden izmodat egyenletesen fejleszted !!

2008. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!