Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha reggel száraz szájjal...

Baj ha reggel száraz szájjal ébredek?

Figyelt kérdés

Napi 2-3 vagy több liter vizet is magamba erőszakolok nap közben majdbem víz színű a vizeletem de reggelre száraz száj üregel ébredek legjobban a szájpadlásom szokott száraz lenni utána pedig az ajkaim. Nemkell igyak elég ha meg eszek mondjuk egy kekszet vagy egy csokit és elmúlik ez a szárazság érzés.

Ha közvetlen le fekvés előtt meg iszok fél liter vizet akkoris ez van viszont egyből megyek wc-re és nagyon citrom sárga színű vizelet távozik.

De csak ilyenkor sárga nap közben végig átlátszó.

Ez egészségügyi probléma lehet vagy nem érdemes próbálkozni vele?


2021. febr. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiszárad, pedig több vizet iszok, mint te. Nem lehet, hogy nyitott szájjal alszol/horkolsz?
2021. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Nem. Nincs köze a vízfogyasztásnak ehhez. Azt jelenti, hogy alvás közben a szádon keresztül veszed a levegőt, ami kiszárítja azt. A fűtési szezonban a levegő is szárazabb amúgy.

Lefekvés előtt ne igyál. Éjszaka ha felébredsz kiszáradt szájra, akkor egy kis korty vizet igyál.

Csak egyet nem értek: ha száraz a szám, a keksztől meg is fulladnék. Hogy segíthet az neked? :D

2021. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig egyforma színű a vizelet.
2021. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktam horkolni igazából több mint fél éve lehet ez nyáron 30 fokba is ez volt illetve most is pedig néha 15 fokig hűl a lakás ha nagyon hideg van.

Viszont azt furálom , hogy a le fekvés előtt ivott víz reggel rögtön kijön brutál sárga színben

2021. febr. 4. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs furáltam is hogy száraz keksztől elmúlt xD
2021. febr. 4. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel azért lesz sötétebb, mert egész éjszaka nem pisiltél és "besűrűsödik". Mindenkinek sötétebb a reggeli első. Napközben meg sürübben üríted, azért nincs idő annyira beszíneződnie.
2021. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!