Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyapám húgyszagú, kegyetlenü...

Nagyapám húgyszagú, kegyetlenül. Miért nem fürdik?

Figyelt kérdés
Közel 77 éves, voltak már hasonló szituációk (széklet és vizelet tartási problémák [ezekről nem tehet, segít az ember szívesen], de ennyire büdös még nem volt. Van víz, szappan meg tusfürdő de az Istenért nem akar lefürödni, vagy már 2-3 hete. Ti mit csinálnátok vele?
2010. aug. 16. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
rakj elő egy ventillátort fél óráig,utána ha lekapcsolod,akkor megérzi a szagát,mert most azért nemérzi,mert megszokta:D jobbat nemtudok
2010. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele bunkó lenni, ráadásul még meg is sértődne.
2010. aug. 16. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki vagy te vagy a szüleid hogy ebbe a melegbe milyen jól esik egy kis fürdés. Mondd hogy mennyire jó illata van annak a tusfürdőnek sőt még fel is frissülne a víztől. Jobbat nem tudok. A ruháit sem cseréli ha már nem fürdik?


Az én nagyapám is vagy 2 hetente fürdik de ő szerencsére nem büdös.

2010. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez korral jár. Főleg a férfiak lesznek ilyenek öregkorukra, tisztelet a kivételnek. Az én apum is ilyen, nem szeret mosakodni, szerintem utoljára akkor érte az egész testét víz, amikor 10 éve elvittük strandra... Ja, és a ruháit is úgy kell leimádkozni róla, ha nem szólok hetekig képes hordani egy egy pólót stb.

Hogy mit lehet tenni? Én sem tudom, bár próbálkozom szépen türelmesen, tapintatosan szólni neki. A múltkor megfenyegettem, hogy addig nem kap vacsorát amíg meg nem mosdik, hát mondhatom igen megsértődött, de legalább aznap lefürdött.

2010. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bocipók ***** válasza:

Egyszerűen szólni kell neki.

De én úgy vettem észre, hogy a legtöbb idős emberre jellemző, hogy nem fürdik minden nap. Pl. mamámék is csak mosdás, "alvázmosás" szinten minden nap és csak hetente egyszer zuhanyoznak. Részben spórolás miatt, részben mert szerintük nem indokolt, mert nem izzadnak. Mondjuk szerintem ők nem büdik, de én is ki szoktam akadni a reggeli buszon, hogy már hajnalban annyira szaglik jónéhány, hogy a borz sírva kérné el a receptet. A nemfürdés mellé ráadásul olyan ruhákat hordanak ami 100% műszál 0% élvezet, szóval szikrázik rajtuk és szó szerint belerohadnak, de őket ez nem zavarja. Az nem lényeges, hogy mindenki más kidobja a reggelijét tőlük kis Vukk formájában.

2010. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ELVINNÉM EGY OLYAN STRANDRA AHOL SOK A FIATAL NŐ ...ÉS LEVETKEZTETNÉM ŐT MESZTELENRE ... JA ÉS TENNÉK NEKI EGY MODERN TALKING ZENÉT.
2013. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!