Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam orvosnál és az orvos...

Voltam orvosnál és az orvos azt mondta h egészséges a Péniszem viszont amikor huzogatom mereven vagy lankadt állapotban is olyan mintha ott ragadna a fityma a makkomon egy pillanatra és ez fáj nem tudom mitöl lehet valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Felirt egy pimafucort nevű krémet de viszont nem érzek változást fogok érezni vagy nem?
2021. febr. 13. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gyuladasra kaptad ha kivered naponta nem lesz gond ez csak enyhe gyuladas lehet mosorszer miatt is akar tusfürdö barmi ha nagyon faj 2 naponta eleg ha csak olyan fura erzes akkor hasznald :D
2021. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Javulni fog, de idő kell neki. Használd rendesen, ahogy javasolták.
2021. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jogos, 2. Vagyok, egyszer volt ilyenem ideiglenesen, egy új tusfürdőmtől, szűkült és hámlott, de egy hét alatt elmúlt magától. De mostam alaposan meg maszturbáltam minden nap.. Az elején nem volt kellemes, de muszáj volt.
2021. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!