Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemet ha merev állapotb...

A péniszemet ha merev állapotban lefele feszítem picit, akkor felpattanhatnak a golyóim tőle, mintha egy kis erszénybe visszapattannának. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nagyon rég így van, de nem mindig van ez, csak mikor picit összébb van a zacskóm húzódva. Nem fáj, de azért irtózatos és zavaró, ha néha szex közben történik. Legtöbbször nem az a "csüngő típusú zacskóm" van, de mikor meleg van, vagy tusolás után már inkább olyan, de inkább közel vannak húzódva a hímtaghoz.

2018. márc. 28. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek kell lefelé feszíteni? Nem értem :O
2018. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi van???? o.O
2018. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25%
Na takarodj aludni...
2018. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát mert pl a hüvely iránya (szex közben) nem föltétlen esik egybe a péniszem merevedési irányával.

Most mi van? Tényleg elgondolkoztatott a jelenség, hogy vajon mennyire egészséges dolog, hogy ilyen történik néha a golyóimmal. Sokáig azt hittem, ilyen kell legyen, de kezdtem kételkedni benne. (Ha megtörténik, kézzel vissza tudom nyomni a helyére könnyen, nem gond, de idegesítő, irtózatos a jelenség.)

2018. márc. 28. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Másnak is előfordul ha lefelé feszíti a péniszét hogy a heréi szinte eltűnnek. Akkor van baj ha nem kerülnek elő.
2018. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!