Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a problémám hogy 16f...

Az a problémám hogy 16f vagyok és kicsit piroskás árnyalatú a makkomon elől a bőr (nem foltokban) egy arányos tartományban és talan kicsit ráncosabb mit az átlagé és az értdekelne hogy milyen egy egészséges makk lankadt ill. erektált állapotban?

Figyelt kérdés

(Mert nem tudom hogy néz ki egy égészséges példány és mégsem kérthetek meg havert hogy te kapd már ki a kolbászt had lesem meg.)

LINKELNÉTEK? esetleg?



2014. jan. 13. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan,mint ahogy leírtad .
2014. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eléggé parázom mert lankadt állapotban elől ugye olyan piroskás ahogy leírtam és tagnap maszturbáció után észrevettem hogy hámlik is kicsit a makkom már régebbóta ráncos és ott olyan pirosas elől de nem foglalkoztam vele mert nem okozott semmi kellemetlenséget de most így hámlott is. és kíváncsi lennék milyen egy teljesen egészséges pénisz ránézésre hogy tudjak mihez viszonyítani.
2014. jan. 13. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok fajta makk van ami normális, a kezeden sem egyformák az ujjaid.

[link]

[link]


Itt több van, minden srácé más és mégis normális mind: [link]

2014. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!