Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valahogy kiegyenesíthetem a...

Valahogy kiegyenesíthetem a péniszem?

Figyelt kérdés
Balra görbül körülbelül 20-25 fokot, látszik is. Megkérdeztem egy orvost, azt mondta, hogy a jobb kezem lehet a ludas, ha értitek mire célzok. A gond az, hogy bal kézzel nem tudom kielégíteni magam, ugyanis jobb kezes vagyok. Ehhez még az is hozzájön, hogy az alsónadrágomba mindig balra teszem, tehát balra "gyűrődik" ott is. Próbáltam jobbra tenni, hogy jobbra gyűrődjön egész nap, de 5 perc után nagyon kényelmetlenül éreztem magam, csak a bal oldal kényelmes, viszont pár hete vettem észre, hogy nagyon görbe. Ez lehet hogy mást nem zavarna, de engem picit igen. Próbáltam egyenesen a nadrágba helyezni, hogy a hasamhoz simuljon, de 10-20 másodperc után balra bukik. Valami tipp? Nyilván nem nyílegyenesre szeretném visszaváltoztatni, mert tudom hogy senkinek nem nyíl egyenes, de régebben sokkal egyenesebb volt.

2021. febr. 16. 04:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gipszeltesd be par hetre vagy rakd sínbe. Komolyan, milyen valaszt varsz erre? Ha bal kezzel nem megy meg masik iranyba kényelmetlen, akkor gorbe marad. Nem baj egyebkent, csak ne vard hogy valaha is egyenes lesz.
2021. febr. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is görbe de nincs vele gondom
2021. febr. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem anno azt mondták, hogy nem baj, ha görbe, annál jobban feszít!
2021. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Vasalót próbáld meg.
2021. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Műtéttel tudod, de ekkora mértékű görbület nem probléma.
2021. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják hogy a szexban még elöny is lehet. Jobban stimulál bizonyos pontokat.
2021. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele doki viccelt ez nem kezd miatt van balal verem jobb kezes vagyok es kicsit balos de jol nez ki jobb mint nyilegyenes
2021. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!