Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szedett e valaki hiperaktív H...

Szedett e valaki hiperaktív Húgy hólyag ra való gyógyszert Elég drága használt valakinek? Ez mert a sima prosztata Gyógyszer nem ér semmit

Figyelt kérdés

Napi 10-20 vizelés a problémám

Éjjel 1-2 óránként

Köszönöm ha ír valaki


2021. febr. 16. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
A gyakori vizelés és a prosztata problémák azért nem teljesen ugyanazt jelentik. Ha prosztata problémád van akkor sokszor akár 10-20 percig is ott állsz a wc felett mert folyamatosan azt érzed hogy még jönni fog vizelet. Aztán ebből kialakul egy gyakori vizelési inger, ami miatt nagyon gyakran érzed azt hogy menned kell, aztán lehet nem is jön csak pár csepp. Itt viszont az ingeren van a hangsúly. Ha te úgy tudsz elmenni vizelni hogy utána nincs olyan érzésed hogy na még lehet jönni fog, hanem csak simán elvégzed a dolgod ellenben azt naponta ahogy írtad 10-20x is meg kell ejteni akkor az nem feltétlen prosztata probléma. Viszont ez nem egy olyan dolognak hangzik amire jó lesz egy vény nélkül kapható készítmény, egy orvossal szerintem mindenképpen beszélj.
2021. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

De gyógyszer t szedek

Omic tocas és hasonlókat próbáltam igaz nem írtam lea gyógynövények semmilyen hatással nincsenek

Évente járok ellenőrzés re

Nagyobb a prosztata

Psa jó vizelet van mindig

Tehát nemcsak az inger van

Mos írt fel Betmiga 50 mg ost

Ezt szeretném megtudni hogy

Vajon használt e már valakinek

Ez hiperaktív hólyag kezelés

Re van köszönöm ha valaki tud

Tájékoztatás adni személyes

Tapasztalatok alapján

2021. febr. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!