Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknak tipp korai őszülés...

Férfiaknak tipp korai őszülés ellen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Hajfesték, még is mi más lehetne?

Ami megőszült nem lesz sohasem szines magától.

2021. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyrészt genetika. Szomszéd gyerek nincs még 30 éves, és már félig ősz (pedig nincs stresszes élete).
2021. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Addig örülj amig nem kopaszodsz. nincs rá ellenszer a hajfestéken kivül, amugy a stressz a genetikán kivüla fő faktor elméletileg.
2021. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Angel3000 ***** válasza:
12%
Kedves kérdezô! Figyelmedbe ajàllanàm; SIMPLIQ ôszûlés elleni sampon férfiaknak 150 ml, 3.960.-ft. Pingmentekben gazdag növényi kivonatot tartalmaz, ami fokozatosan helyreàllitja a természetes sötét hajszint. Minden jòt!
2021. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Pont mostanában láttam egy reklámot a tv ben őszülő hajra használható samponról. Bocs de a neve nrm maradt meg és hogy menyire hatásos fogalmam sincs. Vagy a Nat Geo Wild-on vagy a Travel Channel en láttam.
2021. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg kell állítani az idő múlását. El kell kerülni a rézhiányt (a réz elősegíti a melanin képződést).
2021. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nogrey lotion. Egy hajszesz, ami visszaadja a haj eredeti színét.

Illetve van egy hajfesték, aminek nincs “festett haj” kinézete: Loreal Homme

cover 5’.

2021. febr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 asper ***** válasza:
9%
LE kell borotválni, akkro nem látszik.
2021. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Végleges megoldás kell? Bármilyen meglepő az egész energetikai probléma. A faterom elkezdte az 5 tibeti csinálni utána vagy 2 hónappal eltüntek az ösz hajszálai sőt teherbe ejtett egy nőt 55-7 évesen:))) Nem 100% hogy nálad is működik, de némi napi mozgás mindenkinek kell/jár.
2021. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ami bevállhat az a színező sampon. Úgyis hetente minimum egyszer megmossa a haját az ember. Vagy naponta. Ez ember függő. Így nem kell festeni nem fog látszólag sem lenőni. Én is őszülök. Ami nem zavarna ha egyenletesen őszülnék, de sajnos nem, hanem foltokban és eléggé zavar. Még ugyan nem próbáltam, de párszor már megfordult a fejemben.
2021. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!