Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nagyon nem vagyok férfias...

Ha nagyon nem vagyok férfias akkor tesztoszteron hiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nem vagyok az, a fejem a fogaim minden olyan mint egy gyereknek. Semmi férfias nincs bennem. Egyesek szerint inkább hasonlitok csajra mint férfiakra. Ezen tud még orvos segíteni ennyi idősen? 28 F

2021. febr. 21. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a saját testsúlyos vagy súlyzós edzést kéne elkezdened. A gyakori edzés megemeli a tesztoszteronszinted. Tesztoszteron injekciókat stb még véletlen se kezdj el tolni magadba, mert nagyon káros. Hagyd hogy a tested az edzések hatására emelje meg a tesztoszteron szinted. Étkezéseidre figyelj oda, olvass utána hogyan étkezz ha izmot akarsz építeni. Lábnapot el ne merd lógni! Nagyon fontos a lábad edzése, mivel a combodban van a legnagyobb izmod, ő keményen tud segíteni abban hogy a tesztód magasabb legyen, így segít az egyéb izmaid építésében is. Remélem segít abban hogy kicsit férfiasabb legyen a kinézeted, az arcformád is fog változni picit majd az edzések miatt, karakteresebb férfiasabb lesz. Üdv.
2021. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt nem is tudtam hogy a láb edzés ennyire fontos. Tanulnom is kell.
2021. febr. 21. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Hogy alátámasszam a lábedzéz fontosságát, bemásolom neked az egyik oldalról mit is írnak a lábedzésről:


Nagyobb izomtömeg:


Kutatások kimutatták, hogy az olyan nagy erőkifejtést igénylő alapgyakorlatok, mint a már említett guggolás és felhúzás növelik az izomépítést elősegítő hormonokat, mint a növekedési hormon és a tesztoszteron. Hacsak nem injekciózod magad ezek szintetikus változataival, akkor nincs mese, rá kell szoknod a kemény lábedzésre, mert más gyakorlatok nem igénylik a test akkora erőkifejtését, hogy annak eredménye hormonálisan is jelentkezzen.


Vagyis: a lábedzés ki hat rád hormonálisan is és segít a izomtömeg+tesztó termelésben. :)

2021. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Here mukodest serkento szerek.com-címen keress csodaszert!Azok fokozzák a herék mukodeset!Több tesztoszteron termelnek majd!Egyből ferfiasabb leszel!
2022. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!