Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerinted nem megalázó rendész...

Szerinted nem megalázó rendészeti, és katonai orvosi vizsgálaton, amikor a doki azt mondja, "hajoljon előre, és húzza szét a farpofát"?

Figyelt kérdés
orvosi, katonai, fenék, ánusz

2021. febr. 22. 11:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

20

Értem a szempontodat, ám kitartok amellett, hogy vannak életkorhoz köthető problémák, természetesen, azokat nézni és kezelni kell; ám a 18 éves korosztálynál sem a prosztata, sem lányoknál a pl. méhnyakrák még nem jelent kockázatot. Később igen, de nem 18 évesen. A kérdező is erre volt kiváncsi, hogy vajon mi a fene értelme van. Ezen vizsgálatoknak gyakorlatilag semmi.

2021. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
Gyermek onkológia. Csak ennyit mondok a nem jelent a rák kockázatot 18 vagy 20 éves korosztály számára részhez
2021. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%

22

Mindketten tudjuk, hogy szerencsére messze nem ez az általános.

2021. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
És lehetetlen? Nem. Akkor meg fejezd be az baromságaid magyarázását. Megértettük a véleményed, de konkrétan néha baromságokat magyarázol. Jó lenne ha leállnál már végre.
2021. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem magyarázok marhaságokat. Te nem bírod felfogni, hogy vannak életkor-sajátos betegségek, és vannak olyanok, amelyeknek tízezrelékben mérhető a valószínűsége egy-egy életkorban.

Ismerősünk gyermeke 3 évesen halt meg agydaganatban, de ez nem jelenti azt, hogy minden 3 évest meg kellene CT-zni, hátha kezdődő daganata van.

Ennyi. Szerintem nem olyan nehéz ezt felfogni.

2021. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
49%
25 éves vagyok és 17 éves korom óta van diagnosztizált prosztatagyulladásom. Rendszeresen járok vele orvoshoz és nagyon sok korombeli sráccal szoktam találkozni ott.
2021. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!