Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a hasam alatt?

Miért fáj a hasam alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap este óta érzékelem, hogy a hasam alatt eléggé fáj mikor megnyomom vagy befeszítem a hasam.

Ez bal alul fáj.

21 éves vagyok. Forduljak majd orvoshoz, vagy ez valami felfázás lehet? Például amikor wcre megyek és "nyomom" akkor jobban fáj.



2021. febr. 22. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne nyomd, ne feszítsd, nem fog fájni. 10 ezer lesz!
2021. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy?
2021. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az kimaradt, fiú vagyok!
2021. febr. 22. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felfázás ami a prosztatádrs ment, de lehet sérv, visszér stb. Orvost keress fel. Vagy háziorvosok vagy urológust.
2021. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Picit utánaolvastam az IBS -nek, a bél szindrómának. Szerintem nekem ilyen van.

Már az iskolában is sok gondom volt ezzel, olyannyira, hogy nem is tudtam elvégezni az iskolát a tünetek miatt. Tudomásom szerint erre nincs gyógymód, csak probiotikumok vagy ehhez hasonló dolgok.

Voltam gasztroenterológián annó, akkor a protexin balance-ot és a dicetelt írták fel, elkezdtem ezeket újra szedni.

Érdekes módon ott nem mondták, hogy IBS-em lenne. Épp most történt egy elég stresszes dolog velem, azóta van ez a dolog. Úgyhogy nagyon gyanús.

2021. febr. 24. 13:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Szedem ezeket kb még egy hétig, ha addig nem történik semmi javulás, akkor lehet elmegyek orvoshoz. (Ha pedig még jobban romlik, akkor persze mihamarabb)
2021. febr. 24. 13:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Én olyan ember vagyok, akit kívülről talán a világ legnyugodtabb emberének mondanának, semmi de tényleg semmi nem vált ki belőlem sírást például. (egyedül viszont sokminden. viszont belül pedig biztos, hogy stresszelek. nem igazán érzem magamon, de tuti)
2021. febr. 24. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Az IBS azért ennél egy kicsit összetettebb dolog, és el kell menni kivizsgálásra. Pl végbéltükrözés, hasi ultrahang stb.
2021. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jelentkezik még az is, hogy sokszor kell úgymond kiereszteni a gőzt, és a hasamat szoktam hallani ahogy mozog vagy nem tudom hogy mondjam. 21 évesen bebaszna ha vastagbélrák vagy sérvem lenne.

(Talán annyit tudnék még mondani, hogy most nem dolgozok, és nem mozgok sokat)

2021. febr. 24. 13:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tanácsolnád, hogy mozogjak többet?
2021. febr. 24. 13:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!