Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok, fiúk HELP!?

Lányok, fiúk HELP!?

Figyelt kérdés

Szóval életemben először le borotváltam a fenekem és az ánuszom körül a szőrt, mert már eléggé zavart és kíváncsi voltam mlyen. Ez tegnap volt és azóta "kipattogott" kicsit és néha szúr. Ezt meg lehet oldani valahogy? Válaszokat előre köszi :)


18/F/bi



2021. febr. 23. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, Sudocream jó lehet rá.
2021. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmúlik magától. Az első pár borotválás után nekem is olyan volt aztán a sokadik alkalomra megszokta a bőröm. De ha nem akarsz ilyenekkel szenvedni akkor lehet jobb lenne a gyantázás/epilálás attól ha jól tudom nem lesz ilyen (vagy csak kevés embernek akinek tényleg nagyon érzékeny a bőre) plusz ugye ezek tartósabbak is. Én is ezért döntöttem a gyanta mellett mert nem volt kedvem minden 2.-3.nap leborotválni
2021. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már párszor leborotválod hozzá fogsz szokni az érzéshez ,egyáltalán nem fog zavarni.a lábnál fenéknél jó a gyanta de az érzékenyebb résznél inkább borotválni érdemes.
2021. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sudocrem, neogranormon jó lehet, mert hámosít.


Egy ideig alapvetően előfordulhat, de majd idővel hozzászokik a bőröd és nem fogsz kipattogni vagy kevésbé

2021. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Ki próbálom ezt a Sudocrem-et, talán a gyantázást is meg próbálnám, de jelenleg nincs rá lehetőségem és egy kicsit félek is tőle :/

2021. febr. 24. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A krém az annyira nem jó nagyon büdös, és nem viszi le rendesen.
2021. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jaja hozzászokik idővel
2021. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat 😇
2021. márc. 4. 00:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!