Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás után mindig...

Borotválkozás után mindig kipattog az arcom. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Esetleg valamilyen kremes aftershave?

2021. febr. 25. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem krémeset használnék, mert a krémek képesek a pórusokat eltömíteni. Sima after shave, érzékeny bőrre való borotvahab vagy zselé.
2021. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Borotvazselet hasznalok, sima aftershavvel.
2021. febr. 25. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Vagyis voltam, már enyhült de azért néha fennáll a probléma. Durva de nekem az segített ha utána nem használok semmit. A lényeg az hogy előtte puhitsd fel az arcod melegvízzel sokáig, en zuhanyozni szoktam előtte és sokáig mosom közben az arcom is. Utána még lájtosan átkenem langyos vízzel az arcom, utána jön a borotvahab. Aztán borotva, utána pedig egyből jó hidegvízzel 1-2 percig mosom az arcom, megnyugtatja. Így jobb nekem. Amikor aftershavet használtam utána csak jobban kipattogtam.
2021. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ELektromos borotvát.
2021. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom nem feltétlen olyan megoldás mint amire te gondolsz, de én már egy ideje egy szakállvágoval/hajnyiróval borotválkozom. Igaz így mindig van egy kis borostám, viszont nem túl nagy, és így nem pattogok ki.
2021. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg másfajta borotvahabot, aftershavet használni. Nekem is volt hasonló gondom, a krémes aftershave nálam bejött. Figyelj még arra, hogy biztos higiénikusan tárold a borotvádat (a penge ne érjen hozzá semmihez, stb)
2021. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. márc. 3. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!