Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermiogram teszt vélemények?

Spermiogram teszt vélemények?

Figyelt kérdés
4 éve volt varicocele műtétem és a párommal babát szeretnénk deh sajnos nem akar össze jönni elmentem dokihoz ki vizsgáltattam magam elvileg rendben van minden teszt is jóh eredményt hozott. Térfogat 2ml pH7. Sperma koncentrációja 50 millió/ml sperma szám 75 millió. Progresszív mozgású 51 % mozgékony Sperm 42 %. normál szerkezetű spermium 60 % mik a vélemények esetleg valami házi módszer ami még javíthat az eredményen
2021. márc. 3. 03:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki azt mondta hogy minden rendben van akkor most miért is kell ez a kérdés?


Nem feltétlenül veled van a gond. Sőt kiderült hogy nem a spermáddal van a gond. Lehet a nővel a gond vagy a lelki stressz hogy nem jön össze.

2021. márc. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!