Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húspéniszhez hordható fecske?

Húspéniszhez hordható fecske?

Figyelt kérdés
Állva 18, lógva 14-16 cm van, kb egy éve nőtt meg így nekem és csak fecskealsóim vannak itthon. Picit szűkösek is lettek és a használtabb darabokból néha ki is esik oldalt. Az lenne a kérdésem, hogy úgy amúgy egészségügyileg maradhatnak-e. Alapból sok problémám amúgy nincs az ilyen alsókkal. (Anyukám vásárolja a ruháimat, ezt meg nem is igazán szeretném vele közölni, hogy túl nagy a péniszem a fecskéhez) 16/f

2021. márc. 5. 17:51
1 2
 11/20 Hellmano ***** válasza:
13%

18 centi nem a világ, ha valaki azt hinné az nagy...(nekem 22 van és vastag is, mégsem mondom, hogy nagy még erre sem, inkább a vastagságára mondom, hogy na az tényleg felső kategóriás :D Szerintem a valóban nagy az 25 cm-nél kezdődik).


A fecskéről meg szokj le :D Mit csúfkodsz benne...hordj tangát , abból tuti kilaffanik hehe boxert hordj amúgy.

2021. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlen kell közölnöd vele, hogy a méreteid miatt nem jönnek be a fecskék, elég annyi, ha elmondod neki, hogy neked most már a boxeralsók tetszenek és kész. Nem kell ehhez tudnia a piszkos részleteket :D Aztán a használtaktól kezdve lassan lecseréled őket.

Úgy tudom amúgy, hogy az sem egészséges, ha szűk, de az sem, ha egyáltalán nem tart semmit.

2021. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Remélem, idősebb koromra nekem is akkora lesz :D

És rendben, köszönöm, de lehet, hogy egy számmal nagyobb fecske is elég? Vagy mindenképp a boxer?

2021. márc. 5. 18:42
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amelyik neked szimpatikusabb, kényelmesebb. Növésben vagy még úgyis, nem hiszem, hogy anyud problémázna, hogy nagyobb alsó kell.

A boxer amúgy szerintem sokkal szexibb. És mivel már volt alkalmam hordani is, szerintem iszonyat kényelmes... :D

2021. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mekkora a pénisz. Amennyiben megtalálod a megfelelő méretet ami kényelmes fecskében, passzos boxerben, akkor azt hord. Anyagra annyiban figyelj hogy pamut legyen, mert az jól szellőző anyag.
2021. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Heló. Ne haragudj de 16 éves vagy nekem édesanyám kb 13 éves koromig vásárolta a ruháim. Az egy dolog hogy ameg nem dolgoztam tőle Kaptam rá pénzt de legyel már képes megvenni magadnak és ha tudsz magadnak vásárolni utána foglalkozz a farkad méretével.
2021. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
Én nem haragszom a világra,csak szimplán kamu a dolog. :D Te talán haragszol a világra,és mindenképpen be akarod bizonyítani,hogy te mekkora ember vagy 50 méteressel.
2021. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kösd rá egy madzaggal és nem probléma, hordhatod.
2021. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

2 lehetőség van

1. te veszed az alsóidat,

2. szólsz anyukádnak hogy már nem nagyon férsz bele, más fazon kell

nem tudom milyen a kapcsolatod anyukáddal, de gondolj arra, régen ő rakott tisztába, mosdatott, látta már a kukidat

2021. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok, kaptam, 2 számmal nagyobbakat, tökéletes:D
2021. márc. 31. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!