Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi vagyok, otthon ülve...

Férfi vagyok, otthon ülve vizelek (higiénikusabbnak, tisztábbnak, ... tartom), azonban mikor végzek, kirázom majd felállok és mindig úgy érzem, hogy maradt még pár csepp. Más is így van vele ? Normális ez ?

Figyelt kérdés
És valóban marad is, utána szépen meg kell törölni a végét. Valami prosztatás probléma lehet ez, vagy tök normális ? 30/f

2021. márc. 6. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Abban mi a higiénikusabb, hogy ráülsz a vécédeszkára??
2021. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11

Ja,szerinted a borodon keresztul bejutnak a testedbe a bakteriumok? Te biztosan olyan filmeken nottel fel, ahol budipapirral takarjak le a deszkat, mi?

2021. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

1. Ez számomra új infót :) Köszi.

Csak otthon ülök le. Mi a higiénikus benne ? Nem fröcsög szét (bármennyire is jól céloz az ember állva, szétcsapkóldik mindenhova), saját döntés volt, nem házisárkányé, én (is) takarít, így magamat is megkímélem a cseppek takarításától.

A modsóba vízelést hallottam már mástól is, én azt kihagyom, és remélem a vendégeim is :D

2021. márc. 7. 18:16
 14/16 anonim ***** válasza:
12: Lehet, hogy nem jutnak be, de akkor sem értem miért higiénikusabb ráülni egy vécédeszkára mint nem ráülni.
2021. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14

Semennyire, szamomra a kenyelem a fontosabb. Ezert pisilek a mosdokagyloba. :D

2021. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha nem itthon vagyok akkor nem mindig sikerül megtörölni mert sokszor nincs papír de itthon szoktam én is.
2021. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!