Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olvastam a spermáról hogy...

Olvastam a spermáról hogy normális esetben kb 30 percen belül folyóssá változik. Kibróbáltam, de az enyém 1 óra múlva is nyúlós, és takonyhoz hasonló anyag úszkál benne. Ennek ilyennek kell lennie? (17ff)

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
15 perc alatt folyossa kellene valnia.
2021. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne basszatok! Erdekes kiserlet, kiprobalom en is. Mi a jelenseg neve? Nem hallottam meg errol.
2021. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Folyós alatt mit értenek? Olyannak kell lennie mint pl a víz?
2021. márc. 7. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyeseknek mikre van ideje...
2021. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, elfelejtettem. Na most belekezdek. Írok, amint folyóssá válik!
2021. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Közben lecsekkoltam először így 2 óra múlva, folyékonnyá vált. Azt nem tudom, hogy mikor, mert megint kiment a fejemből. De egyébként szép fehér volt, csomók nélkül.
2021. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok hülye, de alapvetően folyós nem? Legalábbis nekem folyós.
2021. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen sűrű amikor kijön az sokmindentől függ. Mennyi folyadékot iszik az ember, milyen sűrűn mastizik/szexel. Ha kevés folyadékot ittál és már rég csináltad akkor sűrűbb, fehérebb lesz. Ha sok folyadékot ittál és sürűn rántassz rá akkor pedig hígabb és átlátszóbb. Az hogy mennyi idő után lesz folyós hát passz. Nem szoktam a zsepit vizslatni uhána...
2021. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem a zsepit vizslattam ;)
2021. márc. 9. 18:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Az enyém is folyós lesz, csak olyan mint pl a tojásfehérje. Egyben marad, és valami takonyhoz hasonló anyag marad benne.
2021. márc. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!