Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak, nektek is van egy...

Férfiak, nektek is van egy felfele görbület a péniszeteken?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 23:32
 1/9 DeMoR ***** válasza:
94%
Van olyan pénisz fajta aminek van görbülete. De jelezhet betegséget is. Szóval ha nagyon abnormális keress fel egy szakorvost. ^^
2021. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felfele görbül, és balra húz, de nem kórosan. Nekem tetszik :)
2021. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén balra görbül, de a ritka az egyenes pénisz.
2021. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél egyéni dolog, ahogy a többi fizikai tulajdonságod is. Van, akinek hozzád hasonló és olyan is, akinek nincs vagy másfelé görbül.
2021. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Az enyém is ilyen, sokszor kívánom hogy lenne inkább nyíl egyenes, mert mellesleg meg olyan kemény mint a kő. Utálom

22f

2021. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal jobb ha nem egyenes. Márcsak azért is, mert képes jobban ingerelni pontokat behatoláskor.
2021. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a kökemény kicsit ferde pénisz,akar lefelé akar felfelé vagy oldalra,szexi
2021. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapból mindenkiében van felfelé hajlás,ezért van szivárgás pisilés után is. Olyan törés van bent,mint egy mosdó leeresztő szifonjában.
2021. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy kinek merre húz,vagy hajlik el,ez a tartó izmok egyforma nagyságától függ.Amerre elhajlik,azon a részen van a rövidebb.

Nem engedi egyenesedni.

2021. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!