Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk, fityma hámlás miért?

Makk, fityma hámlás miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 1hónapja hámlik a fitymám és a makkom. Minden második-harmadik nap hámlik, radirszerüen lejön, ha gyengéden megdörzsölöm.

Rendszeresen, megfelelően tisztálkodom, nem viszket, nem fáj, nem szineződött el.

Szóval nem értem miért van ez a jelenség.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. márc. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges lehet a gomba...
2021. márc. 14. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem váltottál tusfürdöt 1 hónapja? Vagy pl nem használtok más mososzert vagy öblítőt? Bér gysnus hogy akkor viszketést is éreznél ill. ki lenne száradva.
2021. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem. Baba szappant használok már tavaly óta.

Nemi életem sincs, még arra sem tudnék gyanakodni.

Viszketés, pirosodás, fájdalom egyátalán nincs.

2021. márc. 14. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs külső jele, akkor nem hiszem hogy gomba lenne. Alapvetően szárazság jele látszódik? Ekcéma ott is elofudulhat...

Neogranormonnal lennék a helyedben hogyha csak hálás van.

2021. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a neogranormont akkor. Ez az, hogy semmi jele nincs. Nagyon szépen köszönöm a tanácsot!
2021. márc. 15. 01:50
 7/7 Panda322 válasza:
Balantilis. Nekem is valószínűleg ez volt hónapokkal ezelőtt. Nedves, sötét táptalaj van a makkod és fitymád között. Semmi komoly, gombás fertőzés, nem nemi betegség. Kérj rá krémet. Annyi hogy mosakodás után ne legyen túl nedves a makk és fityma közötti rész, de ne szárítsd túl se meg.
2023. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!