Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fertőzést kaptam?

Fertőzést kaptam?

Figyelt kérdés

Barátnőmtől elkaptam a hüvelyi fertőzését még februárban csupa piros és kiütéses ott lent alul,most újra megint.

Ph semleges szappant használok,de újra kijött

Ez mitől van?

Én mivel tudnék védekezni ez ellen


Barátnőm megint meg nőgyógyászhoz


2021. márc. 16. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked is el kellene menned a bőrgyógyászatra, ha eddig nem voltál még. Mert így oda vissza fertözitek egymást. A szappan nem elég hogy elmúljon.
2021. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja. Irány a doki neked is. Bőr és nemibeteg gondozó.
2021. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sándor G ***** válasza:

üdv,, nem tudom hogy milyen fertőzést kaptál el, mindenesetre nekem is volt hasonló a fitymám alatt, 2kis pötty, és a makkon felül, sok kis apró piros pont, emlékszem, szex után,pedig gumit is használtunk,

aztán a sok pimafucort, kenegetés után rájöttem, kb,5hónap után, mikor a bőrgyógyász sem vállalta, meg sem nézte, hogy mást kell tenni.

Ez bizony Hpv6, vagy Hpv,11, az egyik kb,1,5mm, aztán 2mm, lett, fehér platóval, ne én utána néztem, a régmúltból, van idehaza H2,O2,, ezzel ecseteltem be, fültisztítóba mártva, kb,12%os oldatot csin, tam,,

Fájni nem fájt, a kandlioma szerű pötty, felpuffadt egy picit, égő érzés volt, majd a 3.ik alkalommal is be kentem, és szinte el tünt,

a 4.ik,bekenés után,. márcsak egy halvány piros, kör, kb,1,5mm, szinte szemmel alig látható, inkább nagyítóval, azaz eltünt,

És gyors szex, közösülés nélkül/, sem jön vissza, az apró pöttyök sem, de ami volt a fityma alatt, az is eltünt,..

A régi bevált gyógy kezelő módszer, megtette hatását, a neten is van róla cikk, angol weboldalakon,.

A peroxidot pedig be tudod szerezni,kis utánna járással.

2021. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!