Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mennyire ciki ha valakinek...

Az mennyire ciki ha valakinek a haverja elott van merevedese ?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegyuk fel egy oltozoben vagy mondjuk atoltozeskor. Ti mennyire tartjatok ez gaz dolognak.

Velem megesett pl. hogy ottaludtam es a szobaban oltoztem at es felallt. Nyilvan ilyenkor nem szol a masik de mit gondol? Ti mit gondolnatok?



2021. márc. 27. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem ciki, bárkivel előfordulhat.
2021. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Bárkivel megeshet, főleg serdülőkorban hormonális okokból. Ennek megfelelően kell kezelni.
2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Én olyat láttam osztálykiránduláson, hogy hanyatt fekve aludt a csákó és állt a sátor vagy 2 méteren.
2021. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem tartom cikinek. Ami a kérdezővel megesett, hogy átöltözésnél volt merevedése, annak rendszeres tanúja voltam más szituációban. Reggelente úgy indultam iskolába, hogy az utca elején lakó osztálytársamhoz mentem előbb, majd együtt mentünk tovább a suliba. Legalább minden második vagy harmadik alkalommal előttem öltözött ilyenkor, minden szégyenlősség nélkül ledobva a pizsama alsóját, és láthattam, ahogy meredezik a szerszáma, még az alsóból is kilógott rendszerint, majd az egész berendezést bepréselte a farmerjába.

Időnként előfordult a fiúöltözőben is hasonló (testnevelés óra előtt és után), de ott azért igyekeztek eltakarni vagy elfordulni a srácok, amennyire lehetett, bár nagyobb ügyet senki nem csinált ebből.

Hogy mit gondol a másik? Néha azt gondoltam, hogy irigylem az adottságait, meg persze olyan is volt, akivel nem cseréltem volna...

2021. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gond. Minden fiuval elofordul. Nem gondolnam, hogy barki melegnek latna emiatt. Mindig tudtam csodalni az olyan embereket akik nyiltan tudjak kezelni ezeket a dolgokat (egymas elott atoltozes, pisiles, dolgok megdumalasa).
2021. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem gondol a másik. Vele is valószínűleg előfordult már.
2021. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
nálam is volt ilyen,de mi még poénnbol kardoztunk is vele,,meg volt hogy kivertuk egyutt
2021. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
tesómmal egy szobában alszunk .Neki is gyakran van reggel merevedése de nem csinálunk ebből ügyet.
2021. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Szeritem se tema max ha homofob de nem hiszem mert akkor megütöt volna.

Ne gondold tul azert van farkad h alljon es lathatod Komenteken is

2021. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmi ciki nincsen benne.
2021. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!